Zaspałeś na Mikołajki? Spokojnie, jeszcze zdążysz, a my podpowiemy, co warto kupić

Lokowanie produktu: Amazon

Amazon Prime to usługa, która sprawi, że zakupy dotrą do celu nawet następnego dnia. A że ofert ma tysiące, wybraliśmy kilka superciekawych, które trafią w gust każdego, kto czeka na mikołajkowy prezent.

30.11.2021 12.14
Mikołajki – pomysły na prezentowe last minute

Książki, klocki, gry planszowe, zabawki – jasne, na Amazonie kupisz właściwie wszystko, co mogłoby sprawić mikołajkową radość nie tylko najmłodszym, ale skoro jesteśmy na blogu technologicznym, to podrzucamy kilka pomysłów, które zachwycą młodzież zakręconą na punkcie technologii. Oto nasz subiektywny przegląd.

Kontroler Razor Kishi na Amazon.pl

 class="wp-image-1950869"

To takie trzymadełko do smartfona, które zamienia go w przenośną konsolę do gier podobną do Switcha. Łączy się z telefonem przez złącze USB-C zamiast Bluetooth, eliminując opóźnienia w sterowaniu i zmniejszając zużycie energii. Gdy Maciek Gajewski podłączył ten kontroler do swojego smartfona, przepadł na dwa tygodnieUrządzenie dostępne jest w wersji dla sprzętów z Androidem i systemem iOS.

Słuchawki Huawei Freebuds 4i na Amazon.pl

 class="wp-image-1950863"

Dawid Kosiński w teście stwierdził, że te słuchawki za 287 zł grają lepiej, niż powinny i wywróżył im rynkowy sukces. Są malutkie, super wygodne, zapewniają wysokiej jakości dźwięk (włącznie z basem) i mają znakomicie dopracowaną redukcję szumu. A to oznacza, że dźwięki otoczenia nie będą przeszkadzać w oglądaniu filmu, czy słuchaniu muzyki. 

Inteligentny głośnik Echo Dot 4. generacji na Amazon.pl

 class="wp-image-1950860"

Coraz więcej osób za naturalne uważa komunikowanie się ze swoimi urządzeniami za pomocą komend głosowych. Niektórzy mówią, że tak ma wyglądać przyszłość. Asystent głosowy Alexa odpowie na każde pytanie, a do tego pozwoli sterować oświetleniem, czy domową elektroniką za pomocą głosu. Podobno w domach, w których pojawia się Alexa, milkną prośby o psy i koty – dzieciaki nie mogą się z nią nagadać, a przy okazji uczą się angielskiego. 

Opaska sportowa Huawei Band 6 na Amazon.pl

 class="wp-image-1950857"

Wyświetla godzinę, datę i pogodę. Zawibruje, gdy ktoś zadzwoni, poinformuje o przysłanej wiadomości. Do tego zachęci do aktywności fizycznej i zapewni dokładny pomiar efektu. I co ważne w dzisiejszych czasach, w których pandemia dotyka coraz młodszych – monitoruje poziom natlenienia krwi oraz tętna. Jak na niedrogą opaskę sportową – Dawida zachwyciła

Powerbank 30 000 mAh Jiga na Amazon.pl

 class="wp-image-1950854"

Akumulator o pojemności 30 000mAh wystarczy na 9 ładowań Iphone'a 11 Pro, 7 ładowań Samsunga Galaxy S10. Ma 3 wejścia i 3 wyjścia, które pozwalają na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń i nawet latarkę, która przyda się w awaryjnej sytuacji.

Czytnik e-booków Kindle na Amazon.pl

 class="wp-image-1950851"

Trudno o łatwiejszy sposób na powiększanie książkowych zbiorów niż czytniki e-booków, a Kindle to w tej kategorii klasa sama w sobie. Książki na nim czyta się jak na prawdziwym papierze, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. A dzięki podświetleniu ekranu można korzystać z niego również w gorszych warunkach oświetleniowych. 

Głośnik Ultimate Mars Wonderboom 2 na Amazon.pl

 class="wp-image-1950848"

Wodoodporny głośnik Bluetooth, który możesz nawet wrzucić do basenu (będzie utrzymywał się na powierzchni), albo położyć na plaży bez obaw, ze stanie mu się krzywda. Imponuje dźwiękiem 360 stopni i głębią basów. Na jednym ładowaniu może pracować nawet 13 godzin. 

Najlepszy prezent zrobisz sam sobie, wybierając przy okazji usługę Amazon Prime. W jej skład wchodzi nie tylko szybka i darmowa dostawa milionów produktów, ale również dostęp do Prime Video i Prime Gaming. Pierwsze to ciągle rosnąca baza filmów i seriali – również powstających na wyłączność dla Amazon. To drugie to aktualizowany co miesiąc bezpłatny pakiet gier i zestawy dodatków do najpopularniejszych gier online, m.in. dodatkowe pieniądze do GTA Online, gifty do Fall Guys, Genshin Impact i wielu innych. W zasadzie to z tego dodatku będziesz zadowolony nie tylko Ty, ale pewnie i pół rodziny. Usługę Amazon Prime można testować bezpłatnie przez 30 dni. Po zakończeniu okresu próbnego koszt Prime to 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Uratowaliśmy Ci Mikołajki? Ekstra, na święta postaramy się równie mocno. Tylko pamiętaj, żeby przy każdym produkcie sprawdzić przewidywany czas dostawy. Te z logo Prime na pewno dotrą szybciej.

*artykuł powstał we współpracy z Amazon

Lokowanie produktu: Amazon
Najnowsze