Koniec sieci 3G od T-Mobile w paśmie 2100 MHz. Operator stawia na 5G
Zła wiadomość dla klientów T-Mobile polegających na sieci 3. generacji i świetna dla wszystkich innych. Operator poinformował, że proces wyłączania 3G w paśmie 2100 MHz został właśnie zakończony. Ma to się przełożyć na wyższą przepustowość LTE oraz raczkującego 5G.

REKLAMA