REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wiedźmin: Pogromca Potworów z łatwiejszym polowaniem na maszkary. CD Projekt woła na Wielkie Łowy

Studio Spokko oraz wydawca CD Projekt celebrują pierwsze wydarzenie specjalne w darmowej grze mobilnej Wiedźmin: Pogromca Potworów. W aplikacji rozpoczęły się Wielkie Łowy, dzięki którym znacznie łatwiej i znacznie wygodniej będzie nam tropić wszelkie maszkary.

01.09.2021
16:01
Wiedźmin: Pogromca Potworów z łatwiejszym polowaniem na maszkary. CD Projekt woła na Wielkie Łowy
REKLAMA

Wydarzenia specjalne to bardzo ważny element wszystkich gier geolokalizacyjnych. Wyjątkowe, ograniczone czasowo atrakcje aktywizują społeczność, nadają rozgrywce dodatkowej głębi, a także pozwalają wprowadzać do tytułu nowe mechaniki oraz nową zawartość. Dlatego wszyscy miłośnicy polowań na maszkary ucieszą się na wieść, że w odnoszącej sukcesy grze Wiedźmin: Pogromca Potworów właśnie rozpoczęły się Wielkie Łowy. Co to oznacza?

REKLAMA
 class="wp-image-1842739"

Wielkie Łowy w grze Wiedźmin: Pogromca Potworów to ograniczone czasowo wydarzenie specjalne.

Wielkie Łowy potrwają od 1 do 30 września 2021 r. W tym czasie zasady, jakim radzi się darmowa gra geolokalizacyjna, ulegną odczuwalnej modyfikacji. Podczas Wielkich Łowów aż dwukrotnie zwiększy się zasięg interakcji gracza na elementy otoczenia. Oznacza to, że zyskujemy dwukrotnie większy pierścień możliwości, mogąc walczyć z potworami, które wcześniej znajdowały się poza zasięgiem naszego miecza. To wielkie ułatwienie zwłaszcza dla bardziej zasiedzianych łowców, którzy grają z poziomu kanapy czy toalety. Niech żyje wygoda.

Spokko zapewnia, że samych potworów również będzie odczuwalnie więcej. Wielkie Łowy korzystnie wpływają na populację wszelakich maszkar, od których aż roi się teraz na geolokalizacyjnej mapie wirtualnego świata fantasy. Jeśli chcieliście szybko zwiększyć poziom doświadczenia swojego awatara, teraz macie ku temu rewelacyjną okazję. Pamiętajcie tylko o wzorowych parowaniach oraz perfekcyjnych kontratakach, przyspieszających rozwój bohatera.

Jednocześnie Spokko oraz CD Projekt zachęca do wzięcia udziału w konkursie Epickie Łowy. Publikując zdjęcie napotkanej maszkary z gry na Instagramie, weźmiemy udział w walce o paczki z walutą. Twórcy będą wybierać autorów najciekawszych i najbardziej efektownych zrzutów ekranu. Szczegółowe zasady tego konkursu mają się niebawem pojawić na oficjalnym profilu Pogromcy Potworów w serwisie społecznościowym.

 class="wp-image-1842742"

To pierwsze wydarzenie specjalne dla gry Wiedźmin: Pogromca Potworów. Spokko musi pamiętać o zachowaniu tempa.

Dzikie Łowy to pierwsze duże wydarzenie w świecie mobilnej gry od czasu jej premiery w lipcu 2021 r. Spokko zachowuje niezłe tempo, ale szkoda, że czasowa atrakcja nie dodaje do Pogromcy Potworów żadnej nowej, unikalnej zawartości. Mam tutaj na myśli potwory, pancerz czy uzbrojenie. Większość zaangażowanych graczy wciąż czeka na kolejny sezon zadań fabularnych, a im szybciej twórcy go dostarczą, tym mniej osób odpłynie w międzyczasie od Pogromcy Potworów.

REKLAMA

Z drugiej strony misje fabularne to typ zawartości o dosyć jednorazowym charakterze. Takie dodatki nie zapewnią grze geolokalizacyjnej równie długiej żywotności co liga PvP czy wspólne rajdy z unikalnymi nagrodami. Z tej perspektywy wyjątkowość gry Wiedźmin: Pogromca Potworów może być jednocześnie kulą u nogi dla deweloperów. Stąd poważnie rozważyłbym recykling misji fabularnych, ale na wyższym poziomie trudności, z nowymi nagrodami. Robią tak producenci takich gier jak Diablo czy Destiny i działa to całkiem nieźle. To jednak tylko luźny pomysł, który wpadł mi do głowy.

Aby rozpocząć Wielkie Łowy na własnym telefonie, konieczna będzie aktualizacja gry Wiedźmin: Pogromca Potworów do wersji 1.0.5.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA