REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Operatorzy

Płacisz za jedną usługę streamingową, a masz do wyboru kilka. T-Mobile startuje z nową ofertą

T-Mobile wprowadza usługę o nazwie Rozrywka Uwolniona. Dzięki niej klienci będą mogli co miesiąc zmieniać serwis streamingowy na inny. Bez konieczności wypisywania się czy blokowania poprzedniego, w ramach jednej stałej opłaty.

28.09.2021
18:34
t-mobile rozrywka uwolniona
REKLAMA

Media strumieniowane to bez wątpienia rewolucja i fundamentalna zmiana tego, w jaki sposób konsumowana jest rozrywka. Wszechdostępność i mnogość ofert ma jednak swoją wadę: chcąc mieć absolutnie wszystko, trzeba sporo zarabiać. Każda z usług kusi unikalnymi treściami, ale i każda żąda miesięcznego abonamentu. Łatwo się w tym pogubić i wydawać więcej pieniędzy, niż jest to tego warte.

REKLAMA

T-Mobile chce rozwiązać ten problem. Usługa Rozrywka uwolniona jest na dziś unikalna na polskim rynku telekomunikacyjnym. Po jej aktywowaniu użytkownik może raz na 30 dni zmienić usługę streamingową na inną. Nie musi przy tym wypisywać się z niczego czy blokować płatności. Pojedynczą, stałą opłatę będzie pobierać T-Mobile. Klient tylko decyduje z której usługi chce w danym miesiącu korzystać.

T-Mobile Rozrywka uwolniona. Jakie usługi streamingowe w ofercie?

W ramach oferty Rozrywka uwolniona co miesiąc będzie można się przełączać między następującymi usługami:

 • HBO Go (filmy, seriale, programy telewizyjne)
 • Tidal Premium (muzyka)
 • Legimi (e-booki)
 • Polsat Box Go (filmy, seriale, sport, informacje)
 • Eleven Sports (sport)

T-Mobile zapewnia też, że lista będzie poszerzona w nieodległej przyszłości. Niestety, na razie nie wiemy o jakie usługi.

T-Mobile Rozrywka uwolniona. Jak zmienić usługę streamingową?

Wybór serwisu jest bardzo prosty. Wystarczy uruchomić aplikację Mój T-Mobile (dostępna na systemy iOS i Android) i tam dokonać zmiany.

T-Mobile Rozrywka uwolniona – ceny. Ile kosztuje streaming w T-Mobile?

Rozrywka uwolniona kosztuje 20 zł miesięcznie. Operator chce jednak wykorzystać usługę nie tylko do zadowolenia istniejących klientów, ale również i do pozyskania nowych. W związku z tym odświeża swoje taryfy.

W zależności od wybranej oferty, Rozrywka uwolniona będzie darmowa:

REKLAMA
 • przez pół roku jeśli zdecyduje się na pakiet M+,
 • przez rok przy wyborze taryfy L+,
 • do dwóch lat, jeśli wybierze pakiet XL+.

Ponadto, jeśli danego dnia użytkownik zakupi więcej niż jedną umowę lub aneks do umowy, to może liczyć na jeszcze więcej miesięcy usługi w prezencie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA