REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Sokół weźmie graczy do stripclubu. Polska gra Nightclub Manager pozwoli prowadzić nocny klub

Gra spółki True Games Syndicate debiutuje na pierwszej polskiej platformie crowdfundingowej opartej na technologii blockchain. Nightclub Manager: Violet Vibe pozwoli graczom prowadzić klub nocny, ze wszystkimi tego trudnymi oraz wyzwaniami.

28.09.2021
18:45
Nightclub Manager: Violet Vibe - Sokół zaprasza do stripclubu
REKLAMA

Nightclub Manager: Violet Vibe to dzieło gdańskiego studia Flint Arts, zajmującego się głównie tworzeniem modeli 3D. Tytuł powstaje na zamówienie spółki True Games Syndicate, do niedawna działającej jako K&K Herbal. Teraz True Games Syndicate jest łączone z właściwym True Games, z którym to współpracuje para doskonale znanych raperów. Wojciech „Sokół” Sosnowski jest inwestorem w spółce, z kolei Michał „Małolat” Kapliński jej pierwszym prezesem, a także konsultantem przy dochodowym Drug Dealer Symulatorze. To właśnie Małolata pytałem kilka miesięcy temu dlaczego polscy raperzy tak zainteresowali się rynkiem gier wideo.

REKLAMA
 class="wp-image-1874853"
Nightclub Manager: Violet Vibe na Steam

Obie spółki działają pod flagą polskiego wydawcy Movie Games. W obu prezesem jest aktualnie Patryk Jasiński, który staje na czele połączonego True Games Syndicate, przychodząc do branży gier ze świata telewizji, gdzie był producentem oraz wydawcą. Wcześniejszy prezes True Games - Michał „Małolat” Kapliński - pozostaje konsultantem luźno współpracującym z formowaną spółką. Już jako True Games Syndicate, podmiot będzie realizował gry o szeroko rozumianej tematyce ulicznej, z budżetami do miliona złotych. Droższymi, bardziej złożonymi grami wideo o podobnej tematyce zajmie się Image Games - kolejna spółka pod skrzydłami wydawcy Movie Games, powołana we współpracy z utytułowanym studiem produkcji Platige Image.

Nightclub Manager: Violet Vibe pozwoli prowadzić nocny klub i właśnie debiutuje na crowdfundingowej platformie blockchain.

W grze Nightclub Manager: Violet Vibe zadaniem gracza będzie prowadzenie i rozwijanie nocnego klubu. Zaczniemy niemal od meliny, skrupulatnie tworząc prestiżowe miejsce pełne VIP-ów. Pośród zadań oddanych w ręce gracza będzie m.in. wybór odpowiednich dekoracji, muzyki, bramkarzy, barmanów oraz oczywiście tancerek. Ustalając zasady klubu wpłyniemy na klientelę trafiającą do lokalu. Czasem będziemy musieli wziąć sprawy w swoje ręce, interweniując w trudnych sytuacjach.

 class="wp-image-1874847"
Tryb budowy w Nightclub Manager: Violet Vibe
REKLAMA

Z mechaniką rozwijania klubu ma zostać powiązana bardziej personalna warstwa rozgrywki, gdzie będziemy swobodnie poruszać się po prowadzonym przybytku, rozmawiać z gośćmi oraz poznawać ich oczekiwania i potrzeby. Producenci mają również w planach kilka fabularnych wypadów do miasta, realizując w ten sposób misje korzystnie wpływające na działanie naszego biznesu.

Nightclub Manager: Violet Vibe to pierwszy projekt na uruchomionej właśnie crowdfundingowej platformie opartej o technologię blockchain: Raisemana.com. Raisemana to pierwsza platforma blockchain tego typu w Polsce, a Nightclub Manager już zebrał na niej pierwsze 30 z planowanych 300 tysięcy złotych, z 12 dniami do końca zbiórki. Wydawca planuje wydać grę w marcu 2022 r. W promocję Violet Vibe ma zostać zaangażowany raper Sokół, będący inwestorem w przechodzącej fuzję spółce True Games.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA