1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech
  4. Technologie

Sokół weźmie graczy do stripclubu. Polska gra Nightclub Manager pozwoli prowadzić nocny klub

Nightclub Manager: Violet Vibe - Sokół zaprasza do stripclubu

Gra spółki True Games Syndicate debiutuje na pierwszej polskiej platformie crowdfundingowej opartej na technologii blockchain. Nightclub Manager: Violet Vibe pozwoli graczom prowadzić klub nocny, ze wszystkimi tego trudnymi oraz wyzwaniami.

Nightclub Manager: Violet Vibe to dzieło gdańskiego studia Flint Arts, zajmującego się głównie tworzeniem modeli 3D. Tytuł powstaje na zamówienie spółki True Games Syndicate, do niedawna działającej jako K&K Herbal. Teraz True Games Syndicate jest łączone z właściwym True Games, z którym to współpracuje para doskonale znanych raperów. Wojciech „Sokół” Sosnowski jest inwestorem w spółce, z kolei Michał „Małolat” Kapliński jej pierwszym prezesem, a także konsultantem przy dochodowym Drug Dealer Symulatorze. To właśnie Małolata pytałem kilka miesięcy temu dlaczego polscy raperzy tak zainteresowali się rynkiem gier wideo.

 class="wp-image-1874853"/><figcaption>Nightclub Manager: Violet Vibe <a href="https://store.steampowered.com/app/1621900/Nightclub_Manager_Violet_Vibe/" data-type="URL" data-id="https://store.steampowered.com/app/1621900/Nightclub_Manager_Violet_Vibe/" target="_blank"
Nightclub Manager: Violet Vibe na Steam

Obie spółki działają pod flagą polskiego wydawcy Movie Games. W obu prezesem jest aktualnie Patryk Jasiński, który staje na czele połączonego True Games Syndicate, przychodząc do branży gier ze świata telewizji, gdzie był producentem oraz wydawcą. Wcześniejszy prezes True Games - Michał „Małolat” Kapliński - pozostaje konsultantem luźno współpracującym z formowaną spółką. Już jako True Games Syndicate, podmiot będzie realizował gry o szeroko rozumianej tematyce ulicznej, z budżetami do miliona złotych. Droższymi, bardziej złożonymi grami wideo o podobnej tematyce zajmie się Image Games - kolejna spółka pod skrzydłami wydawcy Movie Games, powołana we współpracy z utytułowanym studiem produkcji Platige Image.

Nightclub Manager: Violet Vibe pozwoli prowadzić nocny klub i właśnie debiutuje na crowdfundingowej platformie blockchain.

W grze Nightclub Manager: Violet Vibe zadaniem gracza będzie prowadzenie i rozwijanie nocnego klubu. Zaczniemy niemal od meliny, skrupulatnie tworząc prestiżowe miejsce pełne VIP-ów. Pośród zadań oddanych w ręce gracza będzie m.in. wybór odpowiednich dekoracji, muzyki, bramkarzy, barmanów oraz oczywiście tancerek. Ustalając zasady klubu wpłyniemy na klientelę trafiającą do lokalu. Czasem będziemy musieli wziąć sprawy w swoje ręce, interweniując w trudnych sytuacjach.

Tryb budowy w Nightclub Manager: Violet Vibe

Z mechaniką rozwijania klubu ma zostać powiązana bardziej personalna warstwa rozgrywki, gdzie będziemy swobodnie poruszać się po prowadzonym przybytku, rozmawiać z gośćmi oraz poznawać ich oczekiwania i potrzeby. Producenci mają również w planach kilka fabularnych wypadów do miasta, realizując w ten sposób misje korzystnie wpływające na działanie naszego biznesu.

Nightclub Manager: Violet Vibe to pierwszy projekt na uruchomionej właśnie crowdfundingowej platformie opartej o technologię blockchain: Raisemana.com. Raisemana to pierwsza platforma blockchain tego typu w Polsce, a Nightclub Manager już zebrał na niej pierwsze 30 z planowanych 300 tysięcy złotych, z 12 dniami do końca zbiórki. Wydawca planuje wydać grę w marcu 2022 r. W promocję Violet Vibe ma zostać zaangażowany raper Sokół, będący inwestorem w przechodzącej fuzję spółce True Games.