REKLAMA

Polski Photography Simulator wygląda podejrzanie dobrze. Wrocławska gra nauczy nas fotografii

W naszym obiektywie pojawiła się nowa polska gra wideo. Photography Simulator ma nauczyć graczy profesjonalnej fotografii oraz zapoznać ich z nowoczesnymi narzędziami fotografa. Tytuł na pierwszym zwiastunie wygląda zadziwiająco dobrze.

20.09.2021 14.15
Polski Photography Simulator wygląda podejrzanie dobrze
REKLAMA

Na taśmie produkcyjnej rodzimego giganta PlayWay pojawił się nowy produkt. To gra Photography Simulator od wrocławskiego Madnetic Games. Debiutanckie studio nie ma na koncie jeszcze żadnej wydanej gry, ale mimo tego prowadzi prace nad kilkoma projektami jednocześnie. Pewnym wyróżnikiem Madnetic na tle innych podmiotów współpracujących z PlayWay jest niezła oprawa gier w materiałach promocyjnych. Oczywiście nie musi to oznaczać, iż finalne produkty będzie cechować ta sama jakość oprawy, chociaż trzymam za to kciuki.

REKLAMA
 class="wp-image-1865148"

Muszę przyznać, że Photography Simulator na pierwszym zwiastunie wygląda naprawdę nieźle.

Tytuł właśnie doczekał się zaktualizowanej zakładki produktowej na Steam, wzbogaconej o pierwszy zwiastun, grafiki promocyjne oraz opis rozgrywki. Na materiale reklamowym możemy zobaczyć bogatą oprawę wizualną. Otoczenie, w którym porusza się gracz, wygląda niezwykle szczegółowo. Pytanie, na ile jeest to rozbudowane środowisko 3D umożliwiające stosunkowo swobodną eksplorację, a na ile proste, płaskie i małe scenerie z minimalnym stopniem interakcji.

W Photography Simulator nie tylko poznamy działanie profesjonalnego aparatu, ale również będziemy sterować dronem, a także tropić zwierzynę. Oczywiście w celu wykonania pięknego zdjęcia. Do tego dochodzi masa dodatków i akcesoriów dla naszego sprzętu foto, mających ułatwiać nam realizacje coraz trudniejszych wyzwań. Wszystko po to, aby odnieść sukces we wkomponowanym do gry trybie kariery, gdzie będziemy zarabiać na wykonanych zdjęciach.

Photography Simulator zadebiutuje… kiedyś? PlayWay jak zwykle sonduje graczy.

REKLAMA

O tym, czy i kiedy Photography Simulator trafi na Steam, w dużym stopniu zadecydują sami gracze. PlayWay to firma, która w niezwykle silny sposób sugeruje się współczynnikiem wishlisty. Jeśli wielu graczy doda polski tytuł do swojej listy życzeń na Steam, wydawca widzi w tym komercyjny potencjał, odpowiednio alokując zasoby. W ten sposób PlayWay działa od lat i chociaż mało ma to wspólnego z realizowaniem kreatywnej pasji, taki model biznesowy zdecydowanie zdaje egzamin.

PlayWay zaliczył w tym roku już dwa świetne debiuty na Steam, doskonale zarabiając na grach Car Mechanic Simulator 2021 oraz Mr. Prepper. Raptem kilka dni temu należący do Grupy PlayWay wydawca Movie Games podbił Steam przy pomocy gry umożliwiającej prowadzenie własnej stacji paliw. Projekt zwrócił się wydawcy w zaledwie 90 minut od premiery. Od tamtego czasu Gas Station Simulator wyłącznie na siebie zarabia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA