REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Smart Week już za tydzień - Allegro zapowiada nowe promocje

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się Allegro Smart Week, czyli tydzień okazji dla osób opłacających abonament Allegro Smart. Czego można się po nim spodziewać?

20.09.2021
21:48
allegro smart week wrzesień 2021
REKLAMA

Allegro Smart to opcjonalny abonament dla klientów Allegro, który pozwala przede wszystkim nie płacić za dostawy za zakupy od 40 zł od jednego sprzedawcy. Do tego dochodzi opcja brania udziału w kolejnej edycji wydarzenia o nawie Allegro Smart Week, które pozwala nabyć mnóstwo produktów w dobrych cenach. Ze zniżek oraz z bezpłatnych dostaw mogą skorzystać właśnie subskrybenci.

REKLAMA

Allegro chwali się przy tym, że w tym razem z Allegro Smart Week może skorzystać rekordowo dużo osób. A dlaczego? Chodzi o dwie nowości wprowadzone od czasu ostatniej edycji tej akcji promocyjnej — chodzi o opcję Allegro Smart! Student (pół roku za darmo dla żaków) oraz Allegro Family (opcja podpięcia pod jeden abonament Smart kilku członków rodziny).

Allegro Smart Week — wrzesień 2021 r

Tydzień promocji dla klientów Allegro rusza już 27 września 2021 r. W jego ramach będzie można nabyć między innymi smartwatche już od 199 zł, a wybrane hulajnogi elektryczne przeceniono do 27 proc. Do tego dochodzą zniżki na nową elektronikę i perfumy sięgające 50 proc. zniżki, 33 proc. rabatu na produkty dla fanów motoryzacji i 32 proc. zniżki na narzędzia.

REKLAMA

Oprócz tego klienci Allegro będą mogli nabyć smartfony z rabatem 40 proc oraz o 20 proc. tańsze telewizory 43”. Do tego dochodzi wyposażenie kuchenne przeceniane o 45 proc. oraz zestawy Lego już od 42 zł w górę. Czekamy teraz na informację, które konkretnie produkty zostaną przecenione i przypominamy, że warto już teraz skonfigurować funkcję Allegro Pay, by nie przegapić promocji.

Co istotne, osoby korzystające z pakietu Smart! na Start, który pozwala na 5 darmowych dostaw, będą mogły w trakcie Allegro Smart Week zamawiać dowolną liczbę produktów przez cały okres czasu festiwalu bez dodatkowych opłat. Oprócz tego osoby korzystające z Allegro Pay będą mogły rozłożyć zakupy na 10 rat 0 proc., podczas gdy normalnie można rozbić płatność tylko na 3 raty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA