1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Trwa festiwal Smart! Week na Allegro. Jakie promocje czekają na klientów?

Lokowanie produktu

Smart! Week na Allegro potrwa jeszcze tylko 2 dni. Festiwal promocji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jakie promocje czekają uczestników programu Allegro Smart!?

02.10.2020
11:17
Trwa festiwal Smart! Week na Allegro. Jakie promocje czekają na klientów?

Wśród najpopularniejszych produktów Allegro Smart! Week znalazła się przede wszystkim elektronika. Popularne są także akcesoria samochodowe (narzędzia, alkomaty). 

Przykładowo 1500 z 3000 konsol Playstation 4 Slim wyprzedało się w minutę. Jednocześnie warto podkreślić, że dzięki dużej liczbie dostępnych sztuk, użytkownicy Allegro mogli kupić konsole przez cały dzień. W cenie zdecydowanie najniższej na rynku.

W ciągu zaledwie 7 minut uczestnicy programu Allegro Smart! wykupili smartfon Xiaomi Redmi Note 9 PRO 6/128, który oferowany był za 849 zł. Allegro podsumowuje, że 2000 sztuk produktu sprzedawało się w tempie nawet 20 zakupów na sekundę.

Jeszcze szybciej, bo w minutę nabywców znalazły ekspres ciśnieniowy De Longhi i smartfon Xiaomi Mi Note 10 Lite.

W czasie akcji Allegro sprzedało też 5000 skrzynek narzędziowych, blisko 4000 pieluch i niezliczoną ilość środków czystości.

Smart! Week na Allegro nadal trwa. Jakie promocje czekają na klientów?

Co prawda do końca Smart! Weeku pozostało jeszcze tylko 2 dni, ale Allegro spodziewa się, że kolejne produkty rozejdą się równie szybko.

Z pewnością błyskawicznie nabywców znajdzie opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 za 63 zł. Bardzo dobrze wyceniona została również kamera samochodowa MIO MiVue C330, którą uczestnicy Allegro Smart! kupią za 239 zł.

Na uwagę w ostatnich dniach trwania Smart! Weeku zasługuje Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL HEPA 84m za 1099 zł oraz Zegarek Casio G-Shock Classic GD-400-1ER za 259 zł.

To nie wszystko. Na chętnych będą czekać: 55-calowy telewizor Samsung UE55TU7172 4K UHD za 1599 zł, głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5 za 249 zł oraz depilator IPL Remington IPL6750 za 599 zł. W świetnej cenie trafi do sprzedaży dzbanek filtrujący Brita Marella Maxtra z trzema wkładami (44,99 zł).

Jak upolować ofertę podczas trwania Smart! Weeku

Żeby skorzystać z promocji dostępnych podczas festiwalu Smart! Week, trzeba być przede wszystkim uczestnikiem programu Allegro Smart! Przystąpić do niego możemy na stronie allegro.pl/smart, gdzie wybieramy interesujący nas wariant: roczny za 49 zł/rok lub miesięczny za 8,99 zł/miesiąc.

Promocje podczas Smart! Weeku podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza, to Limitowane oferty Smart! Week. To tutaj znajdziemy najbardziej atrakcyjne rabaty. Aktualne Limitowane oferty można śledzić na stronie Smart! Weeku.

Ułatwieniem dla kupujących jest możliwość dodania oferty do obserwowanych na kilka godzin przed początkiem promocji. 20 min przed startem otrzymamy powiadomienie push w aplikacji Allegro lub maila z powiadomieniem. Dodanie oferty do obserwowanych polega na kliknięciu gwiazdki z napisem „Obserwuj” na stronie produktu.

Oprócz Limitowanych ofert podczas festiwalu Smart! Week znajdziemy tysiące produktów w niższych cenach, które będą dostępne do końca promocji lub wyczerpania zapasów.

Tekst powstał we współpracy z Allegro.

Lokowanie produktu
Najnowsze