REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Graal się pojawił. PS5 kupisz dziś na Allegro. Znamy ceny i zawartość zestawów

PlayStation 5 to obok sanek i łopat do śniegu najbardziej chodliwy towar tej zimy. Na szczęście gracze, którym do tej pory nie udało się kupić nowej konsoli Sony, będą mieli okazję zdobyć PS5 na Allegro.

15.02.2021
22:10
ps5 playstation 5 gdzie kupic allegro
REKLAMA

Sony wprowadziło oficjalnie do oferty nową konsolę w listopadzie ubiegłego roku. Niestety ze względu na trwającą pandemię koronawirusa podaż PlayStation 5 nie jest w stanie pokryć popytu. Na start sprzęt dorwali ci gracze, którzy zamówili ją dwa miesiące wcześniej w preorderze — a i wśród nich znaleźli się pechowcy. Wiele osób zaufało sklepom, które nie zrealizowały zamówień na czas. Do tego na całym świecie PS5 skupują spekulanci, nazywani za granicą skalperami

REKLAMA

Jakby tego było mało, pazerne sklepy z elektroniką, zamiast sprzedawać konsole w katalogowej cenie, próbują wpychać graczom pakiety. Pal już sześć, gdy mowa jest o grach lub padzie, które albo się przydadzą, albo łatwo je potem sprzedać, ale jest specjalne miejsce w piekle dla sprzedawców, którzy dorzucają do PS5 kamerę… Na szczęście do Polski docierają kolejne dostawy i już jutro PlayStation 5 będzie można kupić na Allegro. Znamy zawartość i ceny dostępnych zestawów.

PS5 na Allegro — trzy zestawy

Pierwszy zestaw sprzedażowy wyceniony został na 2199 zł. W jego ramach klienci mogą liczyć na PS5 w wersji bez napędu (normalna cena 1849 zł), a także dwa kupony. Jeden z nich umożliwia wykupienie usługi PlayStation Plus na rok, czyli okrągłe 365 dni, a drugi zasila konto użytkownika w PS Store kwotą 100 zł. Te pieniądze można wydać na abonament PS Plus, gry lub mikropłatności.

Za nieco większą kwotę, czyli 2399 zł, można kupić konsolę PlayStation 5 pozbawioną napędu wraz ze wspomnianymi kuponami (PS Plus na rok + 100 zł do wydania w PS Store) oraz dodatkowym kontrolerem DualSense. Oznacza to, że dopłata za pada wynosi jedynie 179 zł, podczas gdy w wolnej sprzedaż trzeba zapłacić za to akcesorium ok. 300 zł.

REKLAMA

Trzeci zestaw zawiera konsolę PlayStation 5 w wersji z napędem, która kosztuje normalnie 2299 zł oraz trzy gry — dwie wydane na PS5 oraz jedną wydaną uprzednio na PS4. Tymi tytułami są Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls Remake oraz The Last of Us 2. W tym przypadku cena wynosi 2999 zł, ale usługę PS Plus trzeba opłacić już na własną rękę.

Oferty będą dostępne od godziny 12:00.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA