REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cyberpunk 2077 jak GTA - możesz kraść samochody i jeździć ciężarówkami. Nowy zwiastun pokazuje pojazdy przyszłości

W najnowszym odcinku Night City Wire CDP RED zaprezentował materiał poświęcony pojazdom mrocznej przyszłości, którymi będziemy się poruszać w grze Cyberpunk 2077. Fani motoryzacji nie mają powodów do narzekania.

15.10.2020
19:04
Cyberpunk 2077 jak GTA - zwiastun z pojazdami
REKLAMA

Jestem pod wrażeniem. W grze pojawi się znacznie, znacznie więcej pojazdów, niż początkowo przypuszczałem. W pewnym momencie gra Polaków z CDP RED wygląda wręcz jak futurystyczne GTA. Wychodzisz na środek jezdni, zatrzymujesz ruch, wyciągasz przerażonego kierowcę, porywasz interesującą cię furę i jedziesz prosto przez siebie. Bomba.

REKLAMA

Bardzo mi się podoba, jak zróżnicowane są pojazdy w Cyberpunk 2077.

Będziemy mogli usiąść za kierownicami wielu diametralnie różnych maszyn. Pokierujemy małymi i tanimi autami miejskimi, niezwykle drogimi limuzynami, motocyklami, a nawet masywnymi ciężarówkami taranującymi wszystko na swoim drodze. Ależ jestem ciekaw, jak obecność tych ostatnich wpłynie ma łatwość realizowania zleconych nam misji. Masz rozbić komórkę gangu? Żaden problem, dajcie mi tylko kluczyki do trucka.

Każdy pojazd posiada wyjątkowe wnętrze, z masą szczegółów oraz unikalnych elementów wyposażenia. CDP RED obiecuje, że pojazdy będą się diametralnie od siebie różnić. Nie tylko pod względem szybkości czy wytrzymałości, ale również wielu innych parametrów. Dzięki temu każdy z nas znajdzie swój ulubiony wózek, który możemy ukraść, ale również kupić i zdobyć na własność.

Silverhand dostał Porsche 911, a Keanu Reeves pomagał przy nagrywaniu dźwięku.

 class="wp-image-1461401"

Nie jest żadną tajemnicą, że Keanu Reeves posiada własną firmę motoryzacyjną, skoncentrowaną na motocyklach: Arch Motorcycle. Jednoślady tego przedsiębiorstwa pojawią się w grze Cyberpunk 2077, oczywiście w futurystycznej i bardziej fantazyjnej formie. Keanu do spółki z drugim współzałożycielem Archa pomagali podczas nagrywania dźwięków motocykli, które już niebawem usłyszymy we własnych słuchawkach, jeżdżąc uliczkami Night City.

Prawdziwą wisienką na górze tego motoryzacyjnego tortu jest pojazd należący do Johnny’ego Silverhanda. Rockowa gwiazda jeździła ze stylem, siadając za kierownicą autentycznego Porsche 911. Na wyjątkowej, licencjonowanej furze może położyć swoje ręce również gracz. Co ciekawe, w momencie wydarzeń z gry Cyberpunk 2077 ów klasyk będzie miał aż 100 lat na mechanicznym karku!

Więcej smaczków dotyczących Night City można poznać, zaglądając do oficjalnego przewodnika po świecie gry. Ten znajduje się już na półkach sklepowych, również w polskich księgarniach. Książka jest pełna detali i szczegółów, których nie zawarto w żadnym dotychczasowym zwiastunie. Recenzja poradnika lada dzień pojawi się na Spider's Web wraz z nieoczywistymi ciekawostkami dotyczącymi Night City.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 19 listopada 2020 r.

Grę o zadziwiająco niskich wymaganiach sprzętowych uruchomimy na PC, PS4 oraz XONE. Tytuł zadziała również w trybie wstecznej kompatybilności, wykorzystując dodatkowe możliwości PS5 oraz Xbox Series.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA