REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The Gig to zupełnie nowy, najlepszy z dotychczasowych zwiastun gry Cyberpunk 2077

CDP RED opublikował zupełnie nowy zwiastun dla gry Cyberpunk 2077. Jest akcja, są pojazdy, są wybuchy, są dialogi no i oczywiście jest Keanu. Świetny materiał.

25.06.2020
18:39
cyberpunk 2077 gameplay screenshot 12 my name is evelyn
REKLAMA

Czytaj więcej o Cyberpunku 2077:

REKLAMA

Moim zdaniem to najlepszych z dotychczasowych materiałów reklamowych dla gry Cyberpunk 2077, nie licząc kultowego materiału CGI sprzed wielu, wielu lat. Najnowsza gra Polaków jest bardzo trudna do pokazania, ze względu na złożoność wielu mechanik, z czego pokaźna ich część - jak dialogi, hakowanie czy skradanie się - nie stanowi naturalnego materiału dla efektownego klipu wideo.

The Gig podkręca tempo, świetne pokazując ogrom możliwości w grze Cyberpunk 2077.

Co najbardziej niesamowite, CDP RED twiedzi, że WSZYSTKIE ujęcia i fragmenty zaprezentowane na powyższym wideo pochodzą wyłącznie z prologu i pierwszych godzin rozgrywki. Szykuje się nam naprawdę efektowne rozpoczęcie przygody, z którą później spędzimy kolejne 50 - 100 - 150 godzin. Nieźle wygląda także pierwszoosobowa wymiana ognia, czyli mechanizm rozgrywki, o który boję się najbardziej.

REKLAMA

CDP RED pochwaliło się przy okazji niezwykle ciekawym, nieoczekiwanym projektem. Okazuje się bowiem, że Cyberpunk 2077 otrzyma własną serię anime na Netfliksie! To się nazywa start uniwersum z prawdziwym impetem. A przecież przed nami jeszcze fabularne DLC, samodzielny moduł wieloosobowy, seria komiksów, nowe wydanie papierowych podręczników RPG… najbliższe lata zdecydowanie upłyną pod znakiem Cyberpunka.

Zwłaszcza, że grę uruchomimy także na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X. To już oficjalne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA