1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Huawei P40 Pro raz w tygodniu, a codziennie - 500 zł na zakupy. To nagrody w konkursie Huawei

Lokowanie produktu

Przez osiem tygodni klienci Huawei będą mogli powalczyć o jeden z ośmiu smartfonów Huawei P40 Pro, a codziennie do wygrania są bony 500 zł na zakupy w sklepie Huawei.pl. Przyglądamy się zasadom konkursu, w którym główna nagroda to równowartość 18 tys. zł, a łączna pula nagród to aż 80 tys. zł.

08.05.2020
18:03
konkurs-Huawei-Szczesliwa 8 500 zl

Huawei zachęca swoich użytkowników do korzystania z Usług Huawei i pobierania aplikacji z Huawei AppGallery na różne sposoby. Po licznych bonusach, takich jak darmowy dostęp do usługi TOK FM Premium na kwartał, możliwością zbierania Punktów Huawei i voucherze na filmy z usługi Huawei Video, przyszła kolej na konkurs Huawei o nazwie Szczęśliwa 8.

Na czym polega konkurs Szczęśliwa 8 Huaweia?

Akcja promocyjna zorganizowana przez firmę Huawei będzie trwać przez osiem kolejnych tygodni aż do 30 czerwca 2020 r. Aby wziąć w niej udział, należy śledzić posty publikowane w ramach Społeczności Huawei, gdzie co tydzień będzie pojawiał się nowy wpis nawiązujący kolejno do jednej z 8 kategorii aplikacji w sklepie AppGallery. Są nimi:

  • Zakupy (06.05-12.05)
  • Gry (13.05-19.05)
  • Filmy i muzyka (20.05-26.05)
  • Fitness, medytacja, joga (27.05-02.06)
  • Fotografia (03.06-09.06)
  • Książki i newsy (10.06-16.06)
  • Produktywność – aplikację ułatwiające życie (17.06-23.06)
  • Podróże (24.06-30.06).

Jak podaje producent, w każdym takim poście będzie zawarte tzw. pytanie kreatywne. Aby powalczyć o nagrody w konkursie Szczęśliwa 8, trzeba pogłowić się nad odpowiedzią oraz pobrać aplikację ze wskazanej kolekcji w AppGallery. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy udzielić w komentarzu pod postem w Społeczności Huawei, a wraz z nią należy zamieścić zrzut ekranu z wybranej aplikacji.

konkurs Huawei Szczesliwa 8

Codziennie jedna osoba będzie nagradzana kuponem o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Huawei.pl.

W pierwszym tygodniu, który trwa od 6 do 12 maja 2020 r., użytkownicy muszą pobrać jedną aplikację z kolekcji Czas na zakupy (ten link nalezy otworzyć na smartfonie) z poziomu sklepu AppGallery. Należy wykonać zrzut ekranu wybranego programu, a potem odpowiedzieć na stronie Społeczności Huawei na pytanie, które w tym tygodniu brzmi:

Gdybyś mógł kupić przez tę aplikację, cokolwiek zapragniesz (w granicach prawa i zdrowego rozsądku), to co by to było?

Przez cały czas trwania akcji Szczęśliwa 8 dzień w dzień nagradzane będą voucherem o wartości 500 zł te najbardziej kreatywne zgłoszenia, czyli komentarze wraz ze zrzutami aplikacji pobranych z AppGallery, z danego dnia. Oprócz tego aż do 30 czerwca raz w tygodniu typowany będzie jeden komentarz, którego autor otrzyma jeden z ośmiu smartfonów Huawei P40 Pro.

Konkurs Szczęśliwa 8, którego pula nagród to równowartość 80 tys. zł, zostanie zwieńczony wielkim finałem. Szczegóły zadania, jakie trzeba będzie wykonać na koniec, poznamy w czerwcu. Na razie producent zdradził, co będzie składać się na nagrodę główną o łącznej wartości 18 tysięcy zł. Wśród urządzeń, które można zdobyć, znajdą się produkty Huawei takie jak laptop, tablet, smartfon, smartwatch oraz słuchawki.

*Materiał powstał we współpracy z marką Huawei

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze