1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Radio w smartfonie przez internet? Jest na to aplikacja! TOK FM Premium na 3 miesiące za darmo w AppGallery

Lokowanie produktu

TOK FM i Radio Złote Przeboje trafiły na smartfony marki Huawei. Aplikacje pozwalające na słuchanie audycji można już pobrać z AppGallery, a użytkownicy tego sklepu mogą korzystać z usługi TOK FM Premium za darmo przez trzy miesiące.

30.04.2020
19:59
tok fm huawei appgallery

Huawei stale rozszerza ofertę swojego sklepu z aplikacjami i grami oraz usługi multimedialne. Należy do nich między innymi Huawei Video, czyli serwis VOD, który można znaleźć również pod nazwą Huawei Filmy. Chińska bardzo firma dba o to, by pozyskiwać partnerów nie tylko na zachodnich rynkach, ale również w Polsce i dzień w dzień w oficjalnym repozytorium pojawiają się nowe pozycje.

Klientów, którzy zdecydowali się na smartfony z rodziny Huawei P40, gdzie AppGallery jest głównym repozytorium oprogramowania (wspieranym przez usługę MoreApps), ucieszy fakt, że pojawiły się w nim właśnie dwie zupełnie nowe pozycje skierowanie do entuzjastów radia. Te aplikacje z pewnością umilą czas spędzany na kwarantannie, a w ramach promocji można skorzystać teraz z usługi TOK FM Premium przez kwartał bez dodatkowych opłat.

appgallery tok fm 2 class="wp-image-1134196"

Radio w smartfonie przez internet? Jest na to aplikacja!

A w zasadzie to nawet kilka aplikacji. Huawei się pochwalił, że programy pozwalające na słuchanie audycji z TOK FM i Radia Złote Przeboje można już pobierać na smartfony tej marki bezpośrednio ze sklepu AppGallery.

Aplikacje mobilny Grupy Radiowej Agory zostały przepisane tak, by były w pełni zgodne z Huawei Mobile Services. Dzięki temu działają świetnie na nowych telefonach firmy z rodziny Huawei P40, gdzie AppGallery jest głównym źródłem oprogramowania.

Radio Złote Przeboje i TOK FM w Huawei AppGallery

Aplikacja do słuchania Radia Złote Przeboje to prosty i lekki program, dzięki któremu można słuchać stacji na żywo. Z jego poziomu można brać również udział w konkursach i zabawach antenowych z nagrodami, które organizuje redakcja.

appgallery tok fm 1 class="wp-image-1134193"

W ramach aplikacji TOK FM można natomiast słuchać nie tylko muzyki, ale także audycji oraz podcastów nagranych przez profesjonalnych dziennikarzy. Oprócz transmisji na żywo można odtwarzać nagrania archiwalne bez reklam.

Dla osób, które pobiorą TOK FOM z Huawei AppGallery, przygotowano niespodziankę.

TOK FM to aplikacja darmowa, ale aby cieszyć się nią w pełni, należy wykupić abonament TOK FM Premium. Jest jednak dobra wiadomość dla osób, które są zainteresowany audycjami oraz podcastami i dysponują telefonem marki Huawei.

W zamian za pobranie aplikacji TOK FM z Huawei AppGallery wszystkim nowym użytkownikom udostępniany będzie kod, który umożliwi dostęp do ogromnej bazy audycji i podcastów stacji, za które w przeciwnym razie trzeba byłoby zapłacić.

appgallery tok fm 3 class="wp-image-1134199"

TOK FM Premium — kod na kwartał za darmo dla klientów Huawei.

Kod promocyjny na TOK FM Premium aktywny jest przez aż trzy miesiące. Ofertę można znaleźć w sekcji Prezenty w aplikacji Huawei AppGallery, która jest dostępna na smartfonach z Usługami Huawei.

Po uzyskaniu kodu należy udać się na stronę audycje.tokfm.pl. Po wpisaniu go do formularza należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, żeby cieszyć się dostępem do usługi TOK FM Premium.

Warto zauważyć, że to nie jedyna ciekawa oferta, jaką Huawei przygotował dla swoich klientów. Można też zbierać punkty, które można potem wymienia się na złotówki.

*Materiał powstał przy współpracy z Huawei

Lokowanie produktu
Najnowsze