REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Sony przecenia Doom Eternal oraz mniej znane, ale świetne gry: Life is Strange 2, Control i 2 tytuły z Polski

Sony ruszyło z promocją, w której przeceniono te mniej znane, ale i tak świetne gry. Na liście znalazły się dwie gry na PS4 prosto z Polski, a do tego obniżono cenę Doom Eternal.

DOOM Eternal 14
REKLAMA
REKLAMA

W ramach okazji tygodnia w sklepie PlayStation Store przeceniony został najnowszy tytuł z portfolio Bethesdy i to aż o 25 proc. Doom Eternal na PS4 w podstawowej wersji kosztuje teraz 216,75 zł zamiast 289 zł, podczas gdy za Doom Eternal Deluxe Edition, czyli wydanie zawierające podstawową wersję gry oraz dodatki, trzeba zapłacić 314,25 zł (zamiast bagatela 419 zł).

PS Store — majowa promocja

Niestety sam Year One Pass do nowej odsłony Dooma nie doczekał się przeceny, ale jest coś na otarcie łez. Sony przygotowało promocję na te mniej znane gry, które nie otrzymały tyle miłości od społeczności graczy na premierę, na ile zasługiwały.

Wśród pozycji na liście tychże perełek znalazły się dwie produkcje rodem z Polski, a łącznie w sklepie z grami na konsolę PlayStation 4 można znaleźć kilkadziesiąt przecenionych tytułów. Przejrzałem je wszystkich i wybrałem najciekawsze z nich.

frostpunk console edition playstation 4 ps4 xbox one x1

Frostpunk Console Edition na PS4 — 83,08 zł zamiast 124 zł (zniżka 33 proc.)

Strategia twórców This War of Mine, w ramach której gracze zarządzali ostatnim miastem na zmarzniętej na kamień Ziemi zadebiutowała na komputerach osobistych, ale potem wydano wersję na konsole. Frostpunk od 11 bit studio to tytuł, który zmusza zarządcę miasta nie tylko do rozsądnego gospodarowania zasobami, ale również do podejmowania niejednoznacznych wyborów moralnych.

Thronebreaker The Witcher Tales Wojna Krwi Wiedźmińskie opowieści Gwint

Thronebreaker: The Witcher Tales (Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści) na PS4 — 42 zł zamiast 84 zł (zniżka 50 proc.)

CD Projekt RED pracuje teraz w pocie czoła nad Cyberpunkiem 2077, ale pomiędzy nim a Wiedźminem 3 pojawiła się jeszcze inna, nieco mniejsza gra w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Thronebreaker: The Witcher Tales, wydane w Polsce pod tytułem Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści to rasowa gra RPG oparta o mechanikę walki rodem z karcianego Gwinta.

Control Remedy

Control — 124,50 zł zamiast 249 zł (zniżka 50 proc.)

Remedy Games, czyli twórcy takich marek jak Max Payne, Alan Wake czy Quantum Break, to studio, które ma bardzo oddanych fanów. Niestety jednak — niezbyt licznych. Ich najnowsza produkcja o tytule Control przeszła w zeszłym roku niemal bez echa, a szkoda, bo to naprawdę solidna gra akcji, w której gracz zmienia otoczenie za pośrednictwem manipulacji czasem.

Life is Strange 2
Life is Strange 2

Life is Strange 2 — 67,60 zł zamiast 169 zł (zniżka 60 proc.)

Kultowa już przygodówka od Square Enix doczekała się kontynuacji. W ramach Life is Strange 2 poznajemy zupełnie nowych bohaterów. Sean i Daniel to dwójka latynoskich młodzieńców uwikłanych w śmierć policjanta. Skrywający pewien sekret bracia na przestrzeni pięciu odcinków, na które podzielone została gra, uciekają z rodzinnego miasta…

Overcooked 2 recenzja

Overcooked! 1 + Overcooked! 2 — 72,50 zł zamiast 145 zł (zniżka 50 proc.)

Jeśli nie mieszkacie sami, jesteście odważni i macie w domu przynajmniej dwa pady, to na czas kwarantanny powinniście wyposażyć się w obie odsłony Overcooked. To niesamowicie grywalna gra od twórców serii Worms, w której razem z bliskimi będziecie gotować wymyślne potrawy na zlecenie króla Cebula. Nie gwarantuję jednak, że się przy tym nie pozagryzacie!

REKLAMA

PS Paczka obu gier z serii Overcooked na PS4 jest teraz tańsza niż samo Overcooked! 2. Przeceniona została też osobno pierwsza część gry oraz jej wersja z dodatkami, a do tego dochodzi zniżka na wszystkie DLC do dwójki.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA