REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tani iPhone w Play - sprawdzamy cenniki iPhone’a SE (2020) na abonament

iPhone SE (2020) na abonament pojawił się już w ofercie sieci Play. Przyglądamy się nowym cennikom fioletowego operatora.

17.04.2020
16:00
tani iphone se na abonament w play 3
REKLAMA
184 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Nowy telefon w ofercie Apple’a ma potencjał stać się prawdziwym sprzedażowym hitem, bo w zasadzie nie ma konkurencji. Co prawda można go określić mianem „z przodu muzeum, w środku liceum”, ale dla wielu klientów od wyglądu liczy się bardziej to, co telefon ma w środku. W przypadku iPhone’a SE z 2020 r. mamy zaś do czynienia z topowymi podzespołami zamkniętymi w klasycznej obudowie.

iPhone SE (2020) wejdzie w dodatku do sprzedaży już 24 kwietnia 2020 r.

Przedsprzedaż na stronie Apple’a ruszyła zgodnie z planem w piątek 17 kwietnia o godz. 14:00. Pierwsi niezależni sprzedawcy również już zbierają zamówienia na ten model, a operatorzy z pewnością też chcą mieć w swojej ofercie pierwszy, a możliwe, że z powodu pandemii koronawirusa jedyny tegoroczny telefon Apple’a.

tani iphone se na abonament w play 2 class="wp-image-1128838"
iPhone SE (2020) na abonament — gdzie kupić?

Orange już wczoraj się chwalił, że będzie można kupić ten telefon w jego sieci. A co z pozostałymi sieciami? Plus na razie nie ma do przekazania żadnych informacji na temat dostępności iPhone’a SE, a na oficjalne potwierdzenie wprowadzenia urządzenia w T-Mobile nadal czekamy.

Play podzielił się natomiast właśnie swoimi cennikami iPhone'a SE z 2020 r.

Warto na wstępie zaznaczyć, że telekom zadbał o dostępność wszystkich trzech wariantów pojemnościowych nowego iPhone’a SE. Dostępne są wersje z 64 GB, 128 GB i 256 GB przestrzeni na system i dane we wszystkich trzech kolorach, a Play sprzedaje telefony z czarną, białą i czerwoną obudową.

Urządzenie można kupić w Play bez abonamentu w cenie takiej jak u Apple’a. iPhone SE (2020) kosztuje tu tym samym w wersji 64 GB dokładnie 2199 zł, za wariant 128 GB należy zapłacić 2449 zł, a na model z 256 GB pamięci trzeba wysupłać 2949 zł. Możliwe jest oczywiście rozłożenie płatności w czasie.

tani iphone se na abonament w play 1 class="wp-image-1128835"

Ile kosztuje nowy iPhone SE na abonament w Play?

Wszystko zależy oczywiście od taryfy i wybranego wariantu, a tych jak zwykle w Play jest… kilkadziesiąt. Co do zasady im wyższa opłata na start, tym mniejsza będzie rata miesięczna doliczana do abonamentu, a zwykle wiąże się ona także z niższym finalnym kosztem zakupu.

Osoby, które nie chcą powiększać miesięcznego zobowiązania, mogą zdecydować się na taryfę Play S. Jeśli ktoś wyda 1899 zł na start za iPhone’a SE w wariancie 64 GB, to do kwoty abonamentu będzie musiał doliczyć jedynie 5 zł miesięcznie. Przy umowie na dwa lata koszt telefonu wyniesie tym samym 2019 zł.

Warto sprawdzić też inne taryfy Play.

Osoby, które chcą zapłacić na start nieco mniej, a potrafią pogodzić się z wyższą opłatą miesięczną, mogą przyjrzeć się taryfie Play M. W tym przypadku wystarczy zwiększyć abonament o 30 zł miesięcznie, by kupić iPhone’a SE w wariancie 64 GB za 1339 zł na start. Całkowita cena telefonu wynosi wtedy 2059 zł.

tani iphone se na abonament w play 3 class="wp-image-1128844"
iPhone SE (2020) w Play na abonament — sprawdzamy cennik

Klienci, którzy nie chcą wydawać w ogóle pieniędzy na start, mogą kupić iPhone’a SE w wersji z dyskiem 64 GB za złotówkę. W tym celu muszą zdecydować się na taryfę Play L lub Homebox oraz doliczyć do abonamentu kwotę 100 zł miesięcznie. Za telefon Apple’a trzeba zapłacić wtedy łącznie jednak aż 2401 zł.

Problem w tym, że w dokładnie tej samej cenie można kupić iPhone’a SE (2020) z dyskiem 128 GB.

REKLAMA

Jeśli komuś zależy na telefonie z 64 GB pamięci i minimalnej opłacie na start, a nie chce przepłacać, to powinien przyjrzeć się innemu wariantowi. W taryfach Play L i Homebox przy dopłacie 80 zł miesięcznie za iPhone’a SE w podstawowej wersji trzeba zapłacić 119 zł, a łączny koszt to tym samym 2039 zł.

Nowy telefon Apple’a dostępny jest też w innych taryfach proponowanych klientom przez Play, w tym w usługach typu Mix lub sygnowanych logo Red Bull Mobile oraz w pakietach biznesowych. Ze wszystkimi wariantami oferty sieci na iPhone’a SE z 2020 r. można zapoznać się na stronie internetowej operatora.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA