REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Za zakup smartfona z serii Galaxy dostaniemy 50 proc. rabatu na wybrany tablet Samsunga

Samsung kusi klientów wyjątkowo dobrze przemyślaną promocją. Firma do nowego smartfona oferuje w promocji tablet za pół ceny. 

25.03.2020
12:02
Samsung Galaxy promocja
REKLAMA
REKLAMA

Promocją zdecydowano się objąć 4 modele smartfonów z linii Galaxy. Samsunga Galaxy A51, czyli średniaka, który bardzo dobrze radzi sobie na swojej, zdominowanej przez produkty z Chin, półce cenowej. Samsunga Galaxy A71 wyróżniającego się niecodzienne kolorystyką i świetną, jak na swoją cenę, specyfikacją, która zapewnia przyjemną płynność działania. Samsunga Galaxy S10 Lite z podzespołami równie kuszącymi jak cena i Samsunga Galaxy Note 10 Lite, który prezentuje wszystkie zalety linii Note, nie strasząc zawrotną ceną.

Tablety do smartfonów Galaxy w połowie ceny nie mogły pojawić się w lepszym momencie.

Bez względu na to, który z wymienionych w promocji smartfonów wybierzemy, zawsze zostanie nam zaproponowany do niego tablet za połowę swojej zwykłej ceny. Jeśli zdecydujemy się na Galaxy A51, promocja obejmie Galaxy Tab A8 WiFi, jeśli wybierzemy zaś którykolwiek inny telefon z listy (Galaxy A71, S10 Lite lub Note10 Lite), zniżka będzie dotyczyła Galaxy Tab A10 Wifi.

To świetny czas na oferowanie takich bonusów. Wiele osób, uwięzionych w domu z całą rodziną, pewnie zaczyna właśnie odczuwać nagły niedobór sprzętu elektronicznego. Nie mówię tu wcale o potrzebie oglądania 4 różnych seriali na czterech urządzeniach przez mamę, tatę i dwójkę dzieci z liceum, ale o potrzebie pogodzenia pracy z domu rodziców z zajęciami lekcyjnymi dzieci (jeśli te akurat się odbywają nienękane rozlicznymi technicznymi katastrofami).

Nagle okazało się, że jeden laptop na dom to mało w wypadku kryzysu, a nie wszystko da się wygodnie załatwić na smartfonie. Tablet, który jest rozwiązaniem kompromisowym, może więc wrócić nieco niespodziewanie do łask.

REKLAMA

Jeśli marzy nam się Galaxy S20, to Samsung ma dla nas inną kuszącą propozycję.

Na początku tygodnia firma wznowiła swoją akcję wymiany starego telefonu na nowy z dodatkową dopłatą. Kupując Samsunga Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20+ 5G lub Galaxy S20 Ultra i sprzedając nasz stary telefon, otrzymamy do jego wyceny dodatkowe 400 zł. Korzystając z tej promocji lepiej jednak porządnie zaznajomić się z jej warunkami, a szczególnie z wyceną modelu naszego starego telefonu, oferowaną przez firmę. Może one nieco odbiegać od tego, ile w według nas nasz stary smartfon jest wart.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA