REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Podziel się Messengerem na Windows 10. Wkrótce aplikacja obsłuży wiele kont

W aplikacji Messenger na Windowsa 10 pojawi się już niedługo wygodna obsługa wielu kont.  

06.03.2020
11:22
Messenger Windows 10
REKLAMA
REKLAMA

To świetna wiadomość dla tych wszystkich użytkowników Facebookowego komunikatora, którzy korzystają wspólnie nie tylko z tego samego komputera, ale nawet z tego samego profilu użytkownika (bezwstydnicy).

Podziel się Messengerem na Windows 10.

Jak zauważył mspowersuer, nowa funkcja, dzięki której możecie szybko i łatwo stworzyć dodatkowe konto w aplikacji, jest już dostępna w jej becie. W jej opcjach wystarczy wybrać zakładkę Profile. W niej znajdziemy wyszczególnione wszystkie osoby, mające swoje konta podłączone do tej tego Messengera, a także opcję Dodaj nowego użytkownika Messengera, dzięki której powiększycie tę listę o mamę, brata, psa czy kogo tylko będziemy pragnęli.

Windows 10 Messenger obsługa kilku kont class="wp-image-1100405"
Obsługa wielu kont w Messengerze.

To rozwiązanie w sam raz dla irytującej siostry, która ma swoje konto na rodzinnym komputerze, ale i tak korzysta z tego, które akurat jest na wierzchu lub dla rodziny, która twierdzi, że nie ma przed sobą nic do ukrycia.

Facebook inwestuje w rozwój swoich komunikatorów.

Na samym początku miesiąca zaprezentowano światu nową wersję Messengera, która przeszła potężną kurację odchudzającą, dzięki czemu stała się wreszcie lżejsza i przyjemniejsza w obsłudze. W tym tygodniu informowaliśmy o tym, że Facebook postanowił zlitować się wreszcie nad miłośnikami sprzętów Apple'a i wprowadzić (spóźnioną tylko o kilka marnych lat) natywną aplikację Messengera także na komputery z macOS-em.

REKLAMA

Tymczasem WhatsApp, drugi szalenie popularny komunikator Facebooka, dostał wreszcie dark mode i to taki, który wygląda całkiem przyjemnie dla oka, dzięki temu, że jego projektanci rezygnowali z głębokiej czerni na rzecz wielu odcieni szarości. W dodatku wiele wskazuje na to, że komunikator, który ma przecież być tym bezpiecznym, już niedługo może dostać lepsze zabezpieczenie kopii zapasowych danych wysyłanych na Dysk Google'a.

Nie wiem, czy to nowy rok, czy to zbliżająca się wiosna, czy zmiany kadrowe, ale ostatnio w Facebooku zabrali się poważnie za wprowadzanie zmian, z których użytkownik rzeczywiście może się cieszyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA