1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Bank Pekao radzi brać życie za rogi: zrób selfie i zacznij oszczędzać

Lokowanie produktu

Stopy procentowe uparcie stoją w miejscu i oszczędzanie w banku nie ma sensu? W Pekao pokazują, że jest całkiem odwrotnie. Rusza kampania „Bierz życie za rogi”, którą wspomoże żywa legenda światowego szybownictwa - Sebastian Kawa.

16.01.2020
11:27
Pekao kampania Bierz życie za rogi

W zeszłym roku Bank Pekao mógł się poszczycić rekordowym kwartałem pod względem sprzedaży kont w historii banku. Pomogło w tym pojawienia się takich nowości jak chociażby karta rewolucyjna - która przy płaceniu za granicą daje gwarancje niskich kursów. Trudno więc się dziwić, że w Pekao ani myślą zwalniać tempa i już szykują kolejne atrakcje dla klientów: tych nowych jak i obecnych.

 class="wp-image-1071201"

Rzeczywiście nawet w świecie sportu trudno o lepszy przykład wytrwałości i konsekwencji połączonych z nieprawdopodobnym pasmem sukcesów, jak szybownik Sebastian Kawa. To 15-krotny mistrz świata, który rekordy naszego globu pobijał co najmniej kilkanaście razy. Jest bezsprzecznie najbardziej utytułowanym pilotem szybowców w historii. Teraz przed nim niecodzienne zadanie: firmowanie nowej bankowej inicjatywy.

Bank Pekao namawia do założenia konta za pomocą selfie

Ci, którzy w styczniu zdecydują się na otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium Banku online za pomocą selfie, mogą liczyć na 200 zł premii. Żeby móc się cieszyć z niespodziewanego zastrzyku gotówki trzeba ściągnąć aplikację PeoPay na smartfona i założyć rachunek w ten innowacyjny sposób - bez konieczności przychodzenia do oddziału. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, o ile zdecydują się jednak na założenie rachunki bezpośrednio w placówce Banku Pekao, mogą liczyć na połowę tej premii, czyli 100 zł.

Konto z jednym z najwyższych oprocentowań na rynku

I jedni i drudzy mogą skorzystać z innej oferty Banku Pekao. Rzecz w otwarciu konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku na 4 miesiące do 30 tys. zł. wraz z Kontem Przekorzystnym oraz do 100 tys. zł. z Kontem Świat Premium. Oferta dostępna jest dla nowych klientów oraz dla istniejących, nieposiadających konta osobistego lub mających nieaktywny rachunek w Pekao.

Konto Oszczędnościowe Banku Pekao w nowej ofercie jest nie tylko jednym z najwyżej oprocentowanych na rynku (3 proc. w skali roku), ale także pozwala na bardzo rzadko spotykaną możliwość dokonywania z niego niegraniczonej liczby przelewów bez ponoszenia kosztów. Bezpłatne przelewy z konta oszczędnościowego bez limitu można zrealizować w bankowości mobilnej PeoPay.

A w tle kampania „Bierz życie za rogi”

Nowe propozycje dla klientów ze strony Banku Pekao będą wsparte kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi”. W zeszłym roku jej bohaterem był wybitny himalaista i skialpinista Andrzej Bargiel. Tym razem twarzą tej inicjatywy będzie Sebastian Kawa, który w dorobku ma łącznie aż 32 medale z najważniejszych imprez szybowniczych na świecie. Polak jest także pierwszym człowiekiem, który przeleciał szybowcem nad Himalajami oraz nad Elbrusem - najwyższym szczytem Kaukazu.

* Materiał powstał przy współpracy z Bankiem Pekao SA

Lokowanie produktu
Najnowsze