1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Bank Pekao S.A. rozdaje 300 zł klientom, którzy skorzystają pożyczki

Lokowanie produktu

300 zł w prezencie i 0 proc. prowizji - tak przedstawia się najnowsza oferta pożyczki w Banku Pekao S.A.

08.11.2019
10:36
Bank Pekao S.A. rozdaje 300 zł klientom, którzy skorzystają pożyczki

Klienci Banku Pekao, którzy nie posiadają innych pożyczek mogą skorzystać z najnowszej oferty, w ramach której otrzymają bonus w wysokości 300 zł.

Promocja skierowana do jest osób, które zaciągną pożyczkę w wysokości co najmniej 10 000 zł na okres krótszy niż 36 miesięcy. Z oferty można skorzystać do 6 stycznia 2020 r., a stosowny wniosek należy złożyć w oddziale banku, aplikacji mobilnej PeoPay lub na stronie bankowości elektronicznej Pekao24.

Bonus w wysokości 300 zł wpłynie na konto klienta w ciągu miesiąca od wypłaty środków w ramach pożyczki.

Bank Pekao kontynuuje kampanię „Bierz życie za rogi”.

Promocja jest częścią kampanii „Bierz życie za rogi”, która ruszyła w lutym 2019 r. Pierwszym jej ambasadorem był Andrzej Bargiel - pierwszy człowiek, który na nartach zjechał z K2.

W najnowsze odsłonie kampanii zobaczymy z kolei Miłkę Raulin, najmłodszą Polkę, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty na każdym z siedmiu kontynentów.

Zawsze marzyłam żeby zdobyć najwyższe szczyt wszystkich kontynentów. Miłka, masz pracę, dom. No, po co ci jeszcze te góry? Tak mi mówili. Nazywajcie to, jak chcecie. Ułańską fantazją, rogatą duszą. A przecież chodzi tylko o to, by chwytać! Nie odpuszczać! Dawać z siebie wszystko! Sięgać wyżej! By odważyć się spełniać swoje marzenia - tłumaczy Miłka Raulin w spocie Banku Pekao S.A.

RRSO wynosi 9,98 proc. Promocja i oferta ważne do 6 stycznia 2020 r.

* Materiał powstał we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze