1. Spider's Web
  2. Technologie

Wybierz najlepsze prezenty na Święta. Orange dorzuca drugi smartfon Samsung lub Oppo za 1 zł

Lokowanie produktu

Część zakupowego szaleństwa w postaci Dnia Singla i Czarnego Piątku już za nami. Przed nami jednak Święta Bożego Narodzenia, czyli okres, w którym wielu z nas kupuje sobie i najbliższym najdroższe prezenty. Orange o tym wie i przygotował m.in. telewizor i smartfony, które wręcza klientom za 1 zł.

03.12.2019
10:04
Orange dorzuca na święta drugi smartfon Samsung lub Oppo za 1 zł

Gdy myślisz o nowym telewizorze, to nie planujesz wydać na niego wyłącznie 1 zł. Jeśli kupujesz nowy telefon, to nie spodziewasz się dostać drugiego smartfonu za 1 zł. A takie oferty świąteczne przygotował właśnie Orange.

Najlepsze pomysły na prezenty

Osobiście najbardziej lubię takie prezenty, które sprawiają radość zarówno mi, jak i obdarowanej osobie. Takim prezentem może być dobra gra planszowa, w którą będzie się wspólnie grało i przyjemnie spędzało przy niej czas. Tytułami, które mogę śmiało polecić jest seria „Wsiąść do Pociągu” (przy czym nieszczególnie polecam kupowanie całej serii, jedna gra wystarczy do dobrej zabawy, a pozostałe są bardzo podobne). Natomiast grą, którą bardzo polecam i mocno sugeruję kupowanie kolejnych dodatków z serii, jest Carcassonne. Z powodzeniem można w nie grać już dwie osoby, a przy większej liczbie graczy robi się jeszcze ciekawiej. W grę Carcassonne można też grać na smartfonach i tabletach. Tytuł jest oficjalnie dostępny w sklepach App Store i Google Play.

 class="wp-image-1049935"

A jeśli jesteśmy już przy graniu na smartfonach, to nie sposób nie wspomnieć o świątecznej ofercie Orange, w której klienci indywidualni - zarówno nowi, jak i przedłużający obecną umowę - kupujący jeden smartfon z niską miesięczną ratą z wybranym Planem Mobilnym lub Orange Love z telewizją, dostają drugi smartfon za złotówkę.

Oferta dotyczy telefonów:

  • Samsung Galaxy A50 z ratą 57 zł miesięcznie oraz Galaxy A10 za 1 zł przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra,
  • Oppo A5 2020 z ratą 25 zł miesięcznie oraz Oppo A1k za 1 zł przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra.

Orange ma w sprzedaży również tzw. dwupaki. Są to zestawy dwóch telefonów, które odbieramy przy zakupie Planu Mobilnego lub pakietu Orange Love. Jeśli zdecydujemy się na Plan Mobilny 55 albo Orange Love Standard, to smartfony Samsung Galaxy A20e i Galaxy A10 dostaniemy za 40 zł miesięcznie.

Plany Mobilne Orange zawierają paczki internetowe nawet 30 GB oraz pozwalają na nielimitowanym połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE. Osoby, które przeniosą numer do Orange i wybiorą Plan Mobilny dostaną 3 miesiące abonamentu za 0 zł.

Orange Love, czyli trochę miłości na Święta

Pakiety Orange Love szybko okazały się strzałem w dziesiątkę. Orange znalazł sposób, żeby jednemu klientowi sprzedać kilka usług, a klienci skorzystali kupując więcej usług po niższych cenach.

Jeśli telewizję masz u jednego dostawcy, internet u drugiego, a komórkę u trzeciego, to powinieneś zainteresować się przejściem do Orange Love. Wybierając usługi Orange zyskasz dostęp do internetu światłowodowego z prędkością pobierania danych nawet do 1 Gb/s i wysyłania do 300Mb/s, telewizji z nawet 181 kanałami, abonamentu komórkowego z nielimitowanymi gigabajtami, a nawet abonamentu domowego z rozmowami bez limitów w kraju i UE.

 class="wp-image-1044329"

Już ponad 1,3 mln rodzin w Polsce korzysta z pakietów usług Orange Love. Warto dołączyć do tego grona właśnie teraz, bo w ofercie świątecznej osoby, które zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy na Orange Love w opcji z telewizją na dwa lata, otrzymają dwa prezenty: zarówno drugi smartfon, jak i telewizor Thomson 32” HD za symboliczną złotówkę.

Oferta z telewizorem jest limitowana, więc warto złożyć zamówienie jak najszybciej. Dobra informacja jest taka, że dzięki e-umowie oszczędzamy czas - dokumenty podpisujemy na tablecie, a wszystkie regulaminy i umowy dostajemy na e-maila.

Firmy też mogą świętować

Masz firmę i potrzebujesz nowego telefonu. Nic prostszego.

Wybierasz Samsunga Galaxy S10e, o którym Spider’s Web napisał „najlepsza wersja S10”, za 45 zł netto miesięcznie. Telefon dostajesz bez opłat na start, a razem z nim nielimitowane rozmowy i internet na 36 miesięcy.

Masz firmę i potrzebujesz nowych telefonów dla siebie i wspólnika lub pracownika? Ponownie… nic prostszego.

W ramach świątecznej promocji dla firm Orange oferuje drugi smartfon za 1 zł. Dotyczy to trzech zestawów:

  • Samsung Galaxy A50 z ratą 54 zł + VAT oraz  Galaxy A10 za 1 zł,
  • Oppo A5 2020 z ratą 28 zł + VAT oraz Oppo A1k za 1 zł.

Firmy mogą też kupować wspomniane już wcześniej dwupaki. Rata za zestaw Samsung Galaxy A20e oraz Galaxy A10 kosztuje 30 zł plus VAT.

Orange przypomina, że klienci biznesowi mogą również kupić urządzenia bez abonamentu na nieprocentowane raty – taniej niż w wiodących sklepach z elektroniką. Oferta dotyczy m.in. smartfonów Samsung Galaxy S10, Huawei P30 Pro oraz zegarka Apple Watch series 5.

*Materiał powstał we współpracy z marką Orange.

Lokowanie produktu
Najnowsze