REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Apple: premiera iPhone'a 11 – live blog Spider’s Web

Już dziś zobaczymy nowe iPhone'y. Jakich jeszcze nowości Apple'a możemy spodziewać się podczas konferencji? Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

10.09.2019
19:00
iPhone 11 - premiera. Konfernecja Apple - oglądaj na żywo!
REKLAMA
REKLAMA

Dotychczasowe doniesienia wskazują na to, że Tim Cook zaprezentuje dziś iPhone'a 11, iPhone'a 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Na podstawie licznych przecieków, z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy oczekiwać urządzeń będących ewolucją linii zapoczątkowanej przez iPhone'a X i jej kontynuacji w postaci iPhone'ów XS, XS Max i XR.

Tym razem różnice zobaczymy przede wszystkim na tyle obudowy, gdzie umieszczone zostaną trzy obiektywy, a wyspa aparatu będzie dwukrotnie większa od tej z poprzednich modeli. Trzecią soczewką ma być obiektyw szerokokątny.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom w nowych smartfonach Apple'a nie doczekamy się prawdopodobnie wsparcia dla rysika Apple Pencil. Nie zostaną one również wyposażone w złącze USB C. Możemy również zapomnieć o dwukierunkowym ładowaniu bezprzewodowym.

Konferencja Apple: nowe iPhone'y, MacBook Pro 16, iPady i iPady Pro?

Paradoksalnie bardziej ekscytujące niż nowe iPhone'y mogą być nowe MacBooki. Od miesięcy docierają do nas plotki na temat 16-calowej wersji MacBooka Pro, który wielkością nie będzie różnić się od MacBooka Pro 15. Apple'owi ponoć udało się zmniejszyć ramki wokół ekranu i tym samym zwiększyć rozmiar wyświetlacza.

Bardziej prawdopodobne jest, że zarówno nowy komputer Apple'a, jak i odświeżoną wersję iPada Pro oraz bazowego iPada z większym ekranem o przekątnej 10,2" zobaczymy dopiero podczas konferencji w październiku.

Konferencję Apple obejrzymy na YouTubie.

Po raz pierwszy konferencję zobaczymy bez zbędnego kombinowania, po prostu wchodząc na youtube'owy kanał Apple'a. Tym razem zatem nie musimy odsyłać was do strony producenta, ale możemy umieścić wideo w niniejszym wpisie.

Konferencja Apple'a startuje o godzinie 19:00.

Jak zwykle będziemy relacjonować dla was konferencję Apple'a. Zapraszamy na live blog o godzinie 19:00. Na Spider's Web znajdziecie też teksty poświęcone zaprezentowanym nowościom.

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

Konferencja Apple - live blog

Czytaj więcej na temat nowości Apple'a:

Nowe filmy z konferencji Apple'a:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA