REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple Watch LTE już dostępny w Polsce. Jest i nowa wersja

Koniec cyfrowego wykluczenia (przynajmniej pod tym jednym względem). Jeśli ktoś chce zamówić Apple Watcha w wersji LTE, może to zrobić już dzisiaj. Przy okazji pojawiła się nowa, niedostępna do tej pory w Polsce odmiana tego zegarka.

05.04.2019
6:37
Apple Watch LTE już dostępny w Polsce. Ceny od 2349 zł
REKLAMA
REKLAMA

Apple Watcha serii 4 LTE można przy tym zamawiać od dzisiaj, ale pierwsi klienci nie dostaną go ani dziś, ani jutro - dostawy rozpoczną się dopiero 12.04. W podobnym terminie zegarek powinien trafić też do oferty Orange.

Apple Watch LTE - ceny w Polsce

Ceny Apple Watcha Series 4 LTE w Polsce prezentują się następująco:

  • Apple Watch LTE 40 mm (koperta z aluminium) - 2349 zł
  • Apple Watch LTE 44 mm (koperta z aluminium) - 2499 zł

Do tego dochodzi jeszcze wariant, którego wcześniej w Polsce w sprzedaży nie było, czyli z kopertą ze stali nierdzewnej i szafirowym szkłem ochronnym:

  • Apple Watch LTE 40 mm (koperta ze stali nierdzewnej) - 3199 zł
  • Apple Watch LTE 44 mm (koperta ze stali nierdzewnej) - 3449 zł

Cenę startową urządzenia można jeszcze podnieść, kupując zegarek w parze z bransoletą mediolańską. W takim zestawie zapłacimy albo 3649 zł (40 mm) albo 3899 zł (44 mm).

Co ciekawe, Apple Watcha LTE można nabyć taniej, decydując się na odmianę Series 3. W takim przypadku ceny prezentują się następująco:

  • Apple Watch Series 3 LTE 38 mm - 1799 zł
  • Apple Watch Series 3 LTE 42 mm - 1949 zł

Apple Watch LTE a polscy operatorzy

REKLAMA

Póki co Apple Watcha nie kupimy u żadnego polskiego operatora. Sytuacja zmieni się w połowie tego miesiąca, kiedy urządzenie do sprzedaży wprowadzi Orange (czekam!).

Jeśli chodzi o samo korzystanie z Apple Watcha LTE, to także mamy do wyboru - przynajmniej na razie - wyłącznie Orange. Inni operatorzy wprawdzie również zapowiedzieli wprowadzenie takich samych usług u siebie, ale kiedy to będzie - nie wiadomo.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA