REKLAMA

Żabka romansuje z Amazonem. W sklepach kupisz karty, którymi zapłacisz za zakupy w internecie

Żabka nie daje o sobie zapomnieć. Najpierw pokazuje sklepy autonomiczne, potem wygrywa batalię o otwarte placówki w niedzielę. A teraz proponuje karty przedpłacone, którymi zapłacimy za zakupy w sklepie internetowym Amazon.de.

22.03.2019 10.39
zabka-dipocket-karta-płatnicza-up-and-go
REKLAMA

Kup karty przedpłacone do Amazon.de

REKLAMA

Jak podają Wiadomości Handlowe, Żabka naprawdę chce wyróżniać się na tle innych i od soboty 23 marca w jej sklepach pojawią się karty przedpłacone o wartości 7,5 euro, 30 euro, 50 euro i 70 euro. Są przeznaczone do wykorzystania w sklepie internetowym Amazon.de.

Klienci bardzo chętnie korzystają z oferty produktów przedpłaconych jak np. doładowania do konsol Google Play, XBOX Live Gold, PlayStation Store, czy pieniądz elektroniczny Paysafecard. Rozwijamy tę gamę produktów, ponieważ oczekują tego nasi klienci. Karta Amazon, to praktyczny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, ale i dla samego siebie, będący również elementem popularnych wśród konsumentów operacji bezgotówkowych - przekonuje Przemysław Tomaszewski dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w Żabce.

Do końca maja promocja

Ci, którzy z oferty Żabki skorzystają i od 10 kwietnia do końca maja doładują swoje kontro na Amazon.de za co najmniej 30 euro, odbiorą bonus. To 10 euro do wykorzystania przy najbliższych zakupach. Mając w ręku karty przedpłacone skorzystamy z zakupów z niemieckiego Amazona bez konieczności posiadania karty kredytowej, czy nawet konta bankowego.

Tutaj należy przypomnieć, że platforma Amazon.de jest dostępna po polsku.

REKLAMA

Żabka rozwija wygodne usługi

Karty przedpłacone do Amazon.de jak najbardziej wpisują się w strategię Żabki, by ta sieć sklepów przestała być kojarzona wyłącznie ze standardowymi zakupami. Stąd rozwijanie tzw. wygodnych usług. Wśród nich odbiór i nadanie paczki pocztowej, możliwość opłacenia rachunków, czy wypłata gotówki albo doładowanie dowolną kwotą licznika prądu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA