REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung Galaxy S10 na pierwszym zdjęciu. Potwierdza się spora część przecieków

Cały czas trudno uwierzyć, że Samsung Galaxy S10 Plus będzie miał otwór na podwójny aparat z przodu, ale wygląda na to, że to prawda. Jest pierwsze zdjęcie smartfona.

17.01.2019
21:08
galaxy a8s galaxy s10 zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Na przestrzeni ostatnich tygodni widzieliśmy wiele renderów przedstawiających smartfony serii Samsung Galaxy S10. Przecieki z różnych źródeł potwierdzały, że Samsung nie zdecyduje się na notcha, ale zastosuje otwory w ekranie. W mniejszym S10 ma się pojawić okrągły otwór, a w większym S10 Plus otwór w kształcie pastylki, kryjący podwójny aparat.

galaxy a8s galaxy s10 zdjęcia class="wp-image-853019"

Trudno przyzwyczaić się do takiego wyglądu smartfonów, bo jest to zupełna nowość, zwłaszcza w przypadku S10 Plus. Wygląda jednak na to, że przecieki były prawdziwe.

Pierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy S10 Plus potwierdza przecieki.

Fotografia wypłynęła na Reddicie, lecz ma słabą jakość. Jest duża szansa, że zdjęcie nie jest manipulacją, ale nie mamy takiej pewności. W przeszłości już wielokrotnie trafialiśmy na przedpremierowe zdjęcia smartfonów będących w użyciu przez zaufanych testerów.

samsung galaxy s10 zdjęcie class="wp-image-871138"

Ba! Tester iPhone’a 4 zgubił to urządzenie w barze w San Francisco, a znalazca odsprzedał ten gadżet serwisowi internetowemu za 5 tys. dol. Wywołało to wielką burzę, jako że iPhone 4 miał zupełnie nowy wygląd. Podobna historia spotkała też prototyp modelu iPhone 5. W obliczu takich wpadek, zdjęcie prototypu nie wydaje się być nierealne.

Tym bardziej, że do premiery został już nieco ponad miesiąc. Samsung Galaxy S10 zadebiutuje 20 lutego.

Wiemy już bardzo dużo o nowych Samsungach Galaxy S10.

Przede wszystkim, wiemy, że Samsung zamierza wprowadzić aż cztery warianty tego smartfona. Obok Galaxy S10 i S10 Plus pojawi się też tańszy wariant, który może nosić nazwę S10 Lite. Rzekomo ma się on wyróżniać płaskim ekranem, bez charakterystycznych zakrzywień.

samsung galaxy s10 class="wp-image-860210"

Czwartym modelem ma być topowy smartfon, który według przecieków nosi nazwę Samsung Galaxy S10 X. To urządzenie ma być pokazem mocy. Będzie obsługiwać sieć 5G, ma mieć ekran o przekątnej 6,7 cala, aż 10 GB RAM i łącznie sześć aparatów (cztery z tyłu i dwa z przodu). Akumulator ma mieć pojemność aż 5000 mAh. Cena? Wierząc przeciekom, zawrotne 1600 dol.

Samsung pochwalił się nowym procesorem Exynos 9810, który będzie napędzał nowe smartfony. Jest to procesor wykonany w 8-nanometrowym procesie technologicznym, dzięki czemu będzie miał mniejsze zapotrzebowanie na energię. W połączeniu z informacją o dużym akumulatorze o pojemności 4000 mAh (w S10 Plus), powinno się to przełożyć na bardzo długi czas pracy bez konieczności ponownego ładowania.

samsung galaxy s10 class="wp-image-860204"
Samsung Galaxy S10 w dwóch wersjach. Łącznie będą cztery.
REKLAMA

Zagadką cały czas pozostają aparaty, bowiem nie wiemy, ile obiektywów pojawi się w poszczególnych wersjach smartfona. Warianty z trzema obiektywami najpewniej będą wyposażone w trzy ogniskowe: ultra szeroki kąt, standardowy obiektyw i teleobiektyw.

Znamy też dokładną datę premiery Samsungów Galaxy S10. Będzie to 20 lutego bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA