REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Najlepiej strzeżona tajemnica branży gier - Sunset Overdrive od dzisiaj na PC

Tytuł, który dotąd był tylko na wyłączność Xboksa One, trafia do szerszej grupy odbiorców. 

16.11.2018
20:49
Sunset Overdrive na PC
REKLAMA
REKLAMA

Niespełna dwa tygodnie temu pisałem o poszlakach dotyczących premiery Sunset Overdrive na PC. Pojawienie się tej wersji gry na stronie ESRB i jej koreańskiego odpowiednika wskazywało na to, że to już nie kwestia tego "czy gra ukaże się na komputerach", ale raczej "kiedy gra ukaże się na komputerach". Jak widać, nie musieliśmy czekać długo.

Sunset Overdrive od dzisiaj dostępne jest na PC.

Na Steamie gra kosztuje 79,99 zł. Jej twórcy - Insomniac Games od Spider-Mana na PS4 - publikując premierowy zwiastun, nazwali Sunset Overdrive na PC „najlepiej strzeżoną tajemnicą w branży gier”. Piątka za dystans do siebie. Bo trzeba przyznać, że nie jest to największe zaskoczenie 2018 roku...

Niemniej super, że gra jest już, ot tak, dostępna do kupna. Szczególnie że to najzwyczajniej w świecie kapitalna pozycja od bardzo zdolnego studia. Sunset Overdrive pierwotnie pojawiło się na Xboksie One w 2014 roku i dla wielu było najlepszą grą na wciąż świeżą konsolę Microsoftu. Ostatnie lata nie odjęły nic z jej uroku, nawet jeśli jedynymi nowościami pecetowej wersji jest rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę.

Zalety? Humor, olbrzymia frajda z eksploracji i zwariowana, diabelnie dynamiczna akcja.

REKLAMA
 class="wp-image-839963"
Sunset Overdrive

Sami byliśmy zachwyceni Sunset Overdrive, pisząc, że "masakruje jakością" i "trzyma mocno za twarz". Naszą recenzję sprawdzicie tutaj. Potem natomiast powinniście poważnie zastanowić się nad sprawdzeniem perełki Insomniaców, jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego zrobić. Samo studio w międzyczasie kontynuuje regularne dostarczanie nam kolejnych dodatków fabularnych do Marvel's Spider-Man.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA