REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nowe misje, wyzwania i stroje. Jeszcze w tym roku pojawią się trzy fabularne dodatki do Marvel's Spider-Man na PS4

Twórcy mają bardzo skonkretyzowany plan na utrzymanie zainteresowania grą.

29.08.2018
20:04
DLC do Marvel's Spider-Man
REKLAMA
REKLAMA

Mamy 2018 rok i gra o Spider-Manie może wyglądać lepiej niż niejeden film, a bujanie się na sieci wreszcie jest takie, jak sobie wyobrażaliśmy, oglądając kreskówkę na kanale Fox. Ale kosztem tego zaawansowania technologicznego jest inny współczesny wynalazek - DLC. I to takie najgorsze, zapowiadane jeszcze przed premierą samej gry.

Dodatki do Spider-Mana zapowiadają się na szczęście sensownie. Wszystkie trzy zaoferują nowe misje fabularne, wyzwania i stroje. Wszystkie wyjdą jeszcze w tym roku. DLC wchodzą w skład zestawu o nazwie Marvel's Spider-Man: The City That Never Sleeps.

Pierwsza część, zatytułowana The Heist, pojawi się już 23 października.

 class="wp-image-793288"

W podstawowej grze natkniemy sie na wskazówki, że Felicia Hardy, czyli Czarny Kot, wróciła do Nowego Jorku. Dopiero The Heist rozwinie jednak ten wątek, wprowadzając jej postać i związaną z nią historię. Wraz z bohaterką pojawi się nowy zestaw przeciwników i trzy dodatkowe stroje. Te w Marvel's Spider-Man pełnią funkcję nie tylko kosmetyczną, ale i praktyczną - każdy kostium wyposażony jest bowiem w jakieś specjalne umiejętności.

Dwa następne fabularne DLC - Turf Wars i Silver Lining - wyjdą kolejno w listopadzie i grudniu. Szczegóły na temat tych dodatków nie są jeszcze znane. Tak czy inaczej Insomniac Games zdecydowało się bardzo regularnie uatrakcyjniać swój nadchodzący hit. Przy dobrych wiatrach Człowiek Pająk będzie na ustach graczy do końca roku.

REKLAMA

The City That Never Sleeps nie jest jeszcze dostępne na polskim PlayStation Store, ale w Ameryce zestaw dodatków będzie kosztować 25 dolarów. Każdy będzie też można kupić oddzielnie za 10 dolarów. W Polsce póki co można po prostu zamówić przedpremierową wersję deluxe gry za 329 zł - w jej skład wchodzi także The City That Never Sleeps. Osobiście sądzę jednak, że lepiej spokojnie zaczekać na pierwsze recenzje, a dopiero potem zastanawiać się nad takimi zakupami. Nawet jeśli gra zapowiada się fantastycznie.

Marvel's Spider-Man na PS4 wyjdzie już 7 września, czyli w przyszłym tygodniu w piątek. Człowiek Pająk tym samym otworzy tegoroczny gorący sezon wielkich premier gier AAA. Na którą najbardziej czekacie? Red Dead Redemption 2 się nie liczy!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA