REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

DICE wbija szpilę twórcom nowego CoD-a. Właśnie zobaczyliśmy zwiastun trybu singleplayer w Battlefield V

Do sieci trafił właśnie w sieci trailer kampanii fabularnej w Battlefield V. Wiemy już, czego spodziewać się po trybie singleplayer o nazwie War Stories.

16.10.2018
18:04
battlefield v gamescom 2018
REKLAMA
REKLAMA

Battlefield i Call of Duty to dwie serie strzelanin, które rok w rok walczą o uwagę, serca, myszki, pady i portfele graczy. Deweloperzy z DICE postanowili tym razem dać rywalowi fory, a do tego opóźnili premierę swojego tytułu.

W rezultacie serwery Call of Duty: Black Ops 4 są już teraz pełne spragnionych wrażeń graczy, Battlefield V trafi na sklepowe półki dopiero 20 listopada 2018 roku. Electronic Arts ma jednak jednego asa w rękawie.

Jest nim kampania fabularna w Battlefield V.

Call of Duty: Black Ops 4 pozbawiony został całkowicie trybu singleplayer. Najpewniej uznano, że znacznie lepiej będzie wykorzystać posiadane zasoby, by stworzyć tryb Battle Royale. Jako miłośnik kinowych doświadczeń jestem tym rozczarowany. Na szczęście Electronic Arts nie zdecydowało się na podobny ruch.

Częścią gry Battlefield V będą tzw. War Stories. Podobnie jak w Battlefield 1, zamiast jednej dużej kampanii, DICE odda w ręce graczy kilka różnych scenariuszy. Każdy z nich opowie inną historię z frontu II wojny światowej inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, o których do tej pory mało kto słyszał.

Battlefield V - trailer trybu singleplayer.

Na zwiastunie można zobaczyć urywki z kilku War Stories. W ramach kampanii w Battlefield V wybierzemy się pieszo m.in. do Norwegii. Na zwiastunie skryty w mroku żołnierz pod osłoną nocy podrzyna Niemcom gardła. W innych rozdziałach w i innej scenerii pokierujemy też samolotami i czołgami.

REKLAMA

Jak w praktyce wypadnie kampania w Battlefield V, będziecie mogli przekonać się już za nieco ponad miesiąc, czyli 20 listopada, gdy Battlefield V trafi na sklepowe półki. Na łamach Spider’s Web na dniach opiszę zaś swoje pierwsze wrażenia po ograniu trybu singleplayer.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA