REKLAMA

Totalizator sportowy zmienia zasady gry. Jeszcze w tym roku zagramy w Lotto przez Internet

Totalizator Sportowy kontynuuje tegoroczną rewolucję. Najpierw poinformował, że po testach do wszystkich kolektur wprowadzona będzie płatność bezgotówkowa. Teraz okazuje się, że do kolektury nawet nie będziemy musieli iść. Możliwość wskazania numerów w lotto przez internet zmieni całkowicie zasady gry.

24.09.2018 07.31
Lotto przez internet
REKLAMA
REKLAMA

Totalizator Sportowy bez dwóch zdań postanowił być bliżej klienta. I to jak najszybciej. Już w czerwcu pojawiły się pierwsze automaty do gry. Totalizatora Sportowego, które mają być fundamentem dla państwowych salonów gier. W oparciu rzecz jasna o nowelizację przepisów hazardowych.

Lotto przez internet do końca roku.

Kolejnym krokiem były płatności za zakłady bez gotówki. I było raczej pewne, że na tym Totalizator Sportowy nie skończy. Teraz okazuje się, że jeszcze w tym roku zagramy w lotto przez internet i już nie będziemy musieli sprawdzać, gdzie jest najbliższa kolektura i do której jest czynna, żeby zdążyć opłacić zakład. Do końca roku mamy móc to wszystko zrobić z pozycji kanapy w salonie.

Ten rok jest dla spółki przełomowy, ponieważ dzięki znowelizowanej ustawie o grach hazardowych, realizujemy wiele nowych projektów. Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internetzapowiada Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego.

Rewolucja po rekordowym roku.

W zeszłym roku Lotto pobiło rekord sprzedaży swoich produktów, który wyniósł 5 644 869 743,89 zł. Bardzo możliwe, że wynik za 12 miesięcy 2018 r. będzie jeszcze lepszy. Totalizator Sportowy robi wszystko, żeby tak się stało. Do końca roku w całym kraju powinno powstać 50 salonów gier z automatami. Umożliwienie składania zakładów w internecie jest kolejnym ukłonem w stronę wygody klientów.

REKLAMA

Dla spółki to nic innego jak ewolucja.

Jako jedni z pierwszych w Europie 27 lat temu wprowadziliśmy system online do sprzedaży gier loteryjnych i był to duży przełom w funkcjonowaniu Totalizatora Sportowego. Wcześniej, aby zagrać w nasze gry, trzeba było wypełnić kupon odręcznie. Potem były one przez kolektorów pakowane i wysyłane do centrali w Warszawie. Zanim wszystko zostało sprawdzone – kto wygrał i gdzie – mijało kilka dni. Po wprowadzeniu systemu online jest prościej, ponieważ w naszych przeszło 17 tys. punktów wszystko jest scentralizowane, wszystkie informacje są przekazywane na bieżąco - przekonuje Aida Bella.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA