REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Zakupy

Jak grać w Lotto przez Internet - poradnik krok po kroku

Jeszcze niedawno, żeby zagrać w Lotto, trzeba było wyjść z domu i udać się do pobliskiej kolektury. Jednak ta sytuacja właśnie się diametralnie zmieniła, ponieważ Lotto przez Internet jest już dostępne.

05.12.2018
15:21
Lotto przez internet
REKLAMA
REKLAMA

Totalizator Sportowy ogłosił właśnie start sprzedaży zakładów Eurojackpot, Mini Lotto, Lotto Plus oraz Lotto przez Internet. Jest to ogromna nowość, która wpisuje się w obecny trend rozwoju Totalizatora Sportowego.

W końcu jeszcze niedawno płatności za zakłady nie mogły być uiszczane inaczej niż przy użyciu gotówki, a możliwość płatności kartą w kolekturach została udostępniona stosunkowo niedawno. Teraz zakłady możemy wykupować też za pomocą strony internetowej, a niebawem także za pomocą aplikacji na systemy Android oraz iOS. O tych ostatnich Lotto informuje w swoich wiadomościach, nawet do nich odsyła, ale prowadzące do nich linki… nie działają.

Lotto przez Internet - jak się zarejestrować?

Żeby zagrać w Lotto przez Internet, należy zarejestrować się na stronie internetowej, korzystając z przycisku na górze strony.

 class="wp-image-850784"

W pierwszym kroku trzeba podać swój adres mailowy, numer telefonu, hasło i numer PIN.

 class="wp-image-850739"

Później należy uzupełnić swoje dokładne dane, w tym adres, PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego.

 class="wp-image-850742"

Przy rejestracji jest możliwość ustawienia limitów kwotowych oraz czasowych, by zakłady online nie pochłonęły zbyt wielu środków.

 class="wp-image-850745"

Pod koniec rejestracji Totalizator Sportowy upewnia się też, skąd pochodzą pieniądze użytkownika i czy przypadkiem nie jest on politykiem lub jego rodziną.

Konieczne jest również przejście procesu dodatkowej weryfikacji, który polega na kliknięciu w link wysłany na podany wcześniej adres mailowy oraz wysłanie skanu dowodu osobistego korzystając z formularza na koncie gracza. W przeciwnym wypadku konto zostanie automatycznie usunięte. Obraz dowodu osobistego powinien być dobrej jakości, umożliwiającej odczytanie danych. Po weryfikacji wieku i tożsamości zostanie on usunięty z bazy danych Totalizatora Sportowego.

 class="wp-image-850790"

Lotto przez Internet - jak grać?

Po przejściu procesu rejestracji, weryfikacji oraz zalogowaniu się należy wejść na stronę Portfela Lotto i wybrać opcję wpłaty środków. Można to zrobić za pomocą szybkiego przelewu, karty płatniczej lub BLIK-a. Ja skorzystałem z tej ostatniej opcji, ponieważ jest najszybsza.

 class="wp-image-850799"

Teraz można wejść na stronę gry, odpowiedni przycisk znajdziesz na stronie głównej Lotto. Tam istnieje możliwość wybrania liczby interesujących nas zakładów oraz wyboru metody gry: chybił-trafił lub przy użyciu własnego zestawu liczb.

 class="wp-image-850823"

Następnie należy wybrać liczbę losowań, a Lotto dodatkowo proponuje możliwość subskrypcji kuponu.

REKLAMA
 class="wp-image-850796"

Na koniec wystarczy dwukrotnie potwierdzić płatność za zakłady (w międzyczasie Totalizator Sportowy za pomocą mechanizmów lokalizacji upewni się, czy gracz znajduje się na terenie Polski) i poczekać na wygenerowanie potwierdzenia. Te można wydrukować, wysłać na maila, a wszystkie transakcje i zakłady można znaleźć w historii transakcji na stronie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA