REKLAMA

To już dziś! Zapraszamy na wspólne oglądanie premiery Samsunga Galaxy Note 9

Już dziś o w Nowym Jorku odpędzie się konferencja Unpacked, na które zaprezentowany będzie nowy Samsung Galaxy Note 9. Już teraz zapraszamy do wspólnego oglądania!

09.08.2018 13.31
Premiera Samsung Galaxy Note 9
REKLAMA
REKLAMA

Samsung Galaxy Note 9 - czego się spodziewać?

Sądząc po pierwszych pogłoskach i przeciekach, Note 9 ma być dalece udoskonaloną ewolucją Samsunga Galaxy Note 8. Możemy się więc spodziewać eleganckiego, wielkiego smartfona z doskonałym aparatem i rysikiem S-Pen. Rysik również ma się doczekać w tym roku ewolucji, po raz pierwszy poszerzając swoją funkcjonalność o moduł Bluetooth. Na ile są to prawdziwe wieści - przekonamy się już o dziś. Wieść niesie, że oprócz nowego rysika Note 9 ma zlikwidować największą bolączkę Note'a 8: słaby akumulator. Oby to była prawda.

Zanim Samsung pokaże swojego nowego flagowca, zapraszamy do zapoznania się z historią tej wyjątkowej linii smartfonów:

Zaś wszystkie dostępne już informacje na temat Galaxy Note'a 9 możecie znaleźć w tych artykułach:

Premiera Samsung Galaxy Note 9 na żywo - o której start?

Premiera nowego Galaxy Note'a odbędzie się dziś o godzinie 17:00 polskiego czasu. Kilka minut przed tą godziną ruszy liveblog Spider's Web, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Premiera Samsung Galaxy Note 9 - jak obejrzeć?

Wzorem poprzednich lat transmisja na żywo z premiery Samsunga Galaxy Note 9 będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube Samsunga. Oznacza to, że można ją obejrzeć na dowolnym urządzeniu, niezależnie od systemu operacyjnego. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00 i będzie dostępna także w tym wpisie:

REKLAMA

Tradycyjnie już będziemy komentować premierę nowego Samsunga Galaxy Note na żywo na Spider's Web. Na miejscu w Nowym Jorku jest też Przemek Pająk, możecie się więc spodziewać wrażeń prosto z oficjalnej prezentacji.

Widzimy się o 17:00!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA