REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung Galaxy Note9 - znamy już polskie ceny i datę startu sprzedaży

Wielkimi krokami zbliża się premiera Samsunga Galaxy Note9 - jednego z najważniejszych smartfonów z Androidem oraz jednego z najlepszych smartfonów, jakie pojawią się na rynku w 2018 r. Do tej pory dysponowaliśmy tylko plotkami z zagranicznych źródeł. Do dzisiaj - Spider’s Web właśnie poznał polskie ceny i szczegóły dotyczące modelu Note9, który będzie sprzedawany w Polsce.

11.07.2018
19:08
Samsung Galaxy Note 8 - recenzja - test - opinie
REKLAMA
REKLAMA

Skontaktowała się z nami osoba, która Galaxy Note’a 9 widziała już na własne oczy. Oficjalna premiera urządzenia dopiero się odbędzie, ale Samsung już teraz szkoli swoich pracowników i przygotowuje ich do wprowadzenia na rynek nowego, sztandarowego smartfona. Również w Polsce - takie spotkanie szkoleniowe odbyło się w siedzibie Samsung Polska w Warszawie.

Samsung Galaxy Note9 - polskie ceny

Według informatora Spider’s Web Samsung Galaxy Note9 będzie sprzedawany w Polsce w cenie 4299 zł i już teraz w sklepach Samsung Brand Store można zapisywać się na zakup urządzenia w pierwszej kolejności - sprzedawcy mają pobierać zaliczki. Udało nam się potwierdzić te informacje - jeden z pracowników Brand Store’u zaproponował nam wpłacenie 500 zł zaliczki, co miałoby gwarantować szybki zakup Note’a 9 tuż po jego premierze. Sprzedawca poinformował nas, że całkowity koszt wyniesie około 4300 zł. Czyli cena podana nam i przez informatora jest identyczna.

Z oficjalnych zapowiedzi wiemy, że premiera Note’a 9 odbędzie się 9 sierpnia w Nowym Jorku. Spider’s Web jest na nią zaproszony i możecie być pewni, że na łamach bloga będziemy relacjonować to wydarzenie. W momencie premiery ma wystartować oficjalna przedsprzedaż, a urządzenia fizycznie trafią do klientów 24 sierpnia 2018 r. - podaje nasz informator.

Spider’s Web dowiedział się również, że na polski rynek trafi Note9 w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym (Sm-n960fzk), fioletowym (Sm-n960nzp) i niebieskim (Sm-n960nzb). Smartfon będzie wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej i 6 GB RAM-u. Nowością ma być rysik S Pen wyposażony w Bluetooth.

REKLAMA

* Na zdjęciu głównym Samsung Galaxy Note8.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA