REKLAMA

Światowa premiera Samsunga Galaxy Note 9 tuż tuż. Drżyjcie portfele, Samsung zaprasza na Unpacked

Dokładnie dziewiątego sierpnia 2018 r. odbędzie się pokaz Unpacked organizowany przez Samsunga. To właśnie na nim po raz pierwszy w historii zobaczymy flagowy, potężny smartfon Samsung Galaxy Note 9. Kilkanaście dni później będziemy mogli z kolei ruszyć na zakupy.

27.06.2018 15.44
Samsung Galaxy Note 9 - właśnie poznaliśmy datę premiery!
REKLAMA
REKLAMA

Samsung właśnie ogłosił datę tegorocznego Unpacked - wydarzenia, podczas którego azjatycka firma zaprezentuje światu swój najpotężniejszy smartfon. Model Samsung Galaxy Note 9 ujrzy światło dzienne dokładnie dziewiątego sierpnia 2018 r. Impreza odbędzie się w Nowym Jorku, a technologiczni dziennikarze właśnie zaczęli otrzymywać zaproszenia na to ważne wydarzenie.

Samsung Galaxy Note 9 na pewno będzie kolorowy

Popularny autor materiałów na YouTube - Marques Brownlee (MKBHD) - przedstawił grafikę zapraszającą na Unpacked. Widać na nim przycisk w żółtym, nieco metalicznym odcieniu. To jednak żadna nowość, ponieważ już zeszłoroczny model Note-a był dostępny z złotym kolorze, choć tu mamy do czynienia z nieco innym odcieniem. Ważniejsze jest to, co prezentuje się na samej grafice.

Raczej na pewno jest to przycisk od rysika S-Pen. Można więc sądzić, że Samsung po raz kolejny będzie podkreślał wyjątkowość modeli Note, do obsługi których można w efektywny sposób wykorzystywać rysik dołączany do urządzenia i (najprawdopodobniej) wsuwany w jego obudowę. To również nic zaskakującego, biorąc pod uwagę, że na promocję rysików stawiają również inne firmy. W tym Apple, które zintegrowało to akcesorium z najnowszą, najtańszą wersją iPada. Oby tylko prezentowany przycisk na rysiku S-Pen nie był kolejnym dedykowanym przyciskiem do wzbudzania asystenta Bixby, którego wszyscy zgodnie nie lubią, a który pewnie i tak doczeka się dedykowanego przycisku na obudowie.

Jaki powinien być Samsung Galaxy Note 9?

Użytkownicy poprzednich flagowców z linii Note na pewno będą trzymać kciuki za bardziej wydajny akumulator. Według wielu to właśnie ten element urządzenia był najsłabszym ogniwem modelu z zeszłego roku. Mówi się również, że Samsung Galaxy Note 9 zostanie wyposażony w aż 8 GB pamięci RAM. To tyle, ile posiadają najnowsze i najwydajniesze smartfony z Androidem, w tym te przeznaczone stricte pod gry wideo. Zaledwie kilka dni temu pojawiły się również plotki o aż trzech obiektywach w najnowszej linii topowych smartfonów Samsunga, ale raczej nie ma co liczyć, że producent upchnie je już w Galaxy Note 9. Na trzy obiektywy będziemy musieli pewnie poczekać do premiery Galaxy S10.

REKLAMA

Unpacked Samsunga odbędzie się dziewiątego sierpnia 2018 r. Tak jak we wcześniejszych latach urządzenie wejdzie do sprzedaży niedługo potem. Można bezpiecznie założyć, że już pod koniec sierpnia Samsung Galaxy Note 9 będzie widoczny na polskich półkach sklepowych. I równie bezpiecznie możemy przyjąć, że tanio nie będzie. Samsung Galaxy Note 8 debiutował w cenie znacząco przekraczającej 4000 zł i nie ma podstaw by sądzić, że w przypadku Note'a 9 będzie inaczej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA