REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

UPC szykuje się na Mundial 2018. Znamy szczegóły oferty Happy Home

UPC Polska jest kolejnym operatorem świadczącym usługi telewizyjny i dostęp do internetu, który zbroi się przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Firma przygotowała dla klientów nową ofertę o nazwie Happy Home z myślą o kibicach i ich bliskich.

28.05.2018
19:45
upc polska happy home
REKLAMA
REKLAMA

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 za pasem, a operatorzy ogłaszają jeden po drugim swoje oferty. Orange TV i nc+ kuszą transmisjami spotkań w 4K, a Plus przygotował specjalne paczki roamingowe dla kibiców, którzy wybiorą się na Mundial 2018 do Rosji.

UPC nie pozostaje dłużne i chwali się nową ofertą Happy Home.

Operator nazwą oferty uderza w czułą strunę. W wielu domach podczas rozgrywek będzie trwała wojna o pilota. Część domowników będzie zainteresowania przebiegiem kolejnych grupowych i finałowych spotkań, podczas gdy inni będą chcieli w tym samym czasie oglądać filmy, seriale lub inne programy. Hasłem przewodnim oferty jest: „W Twoim domu wszyscy wygrywają”.

W ramach pakietu Happy Home klienci będą mogli wykupić dostęp do szeregu usług UPC. Jej częścią jest usługa Multiroom HD, pozwalają oglądać telewizję na dwóch telewizorach jednoczśnie. Oprócz tego UPC udostępnia aplikację Horizon Go, która pozwala oglądać programy nie tylko z dekodera podpiętego do telewizora, ale również na komputerach i urządzeniach mobilnych. Wszystkie audycje można odtwarzać ponownie przez tydzień od emisji.

Częścią pakietu UPC oprócz ponad 100 kanałów, w tym większości w HD, może być pakiet Eleven Sports. Nie zabrakło też internetu światłowodowego o przepustowości do 120 Mbps. Pakiet o nazwie Happy Home w UPC mogą aktywować nowi i obecni klienci sieci od maja do końca lipca. Cena za podstawowy pakiet - internet i ponad 100 kanałów - wynosi 89 zł miesięcznie w umowie na 2 lata.

Zniżka dla telewizor dla klientów, którzy wykupią Happy Home od UPC.

REKLAMA

Możliwość oglądania telewizji na komputerze lub urządzeniach nie zmieni faktu, że telewizor w domu podczas mistrzostw będzie okupywany. UPC przygotowała zniżki do 10 proc na telewizory marki Samsung o przekątnych o długości 32, 49, 55 lub 65 cali.

Klienci, kupując telewizor marki Samsung ze zniżką w formie vouchera od UPC, nie muszą płacić za urządzenie od razu pełnej kwoty. Mogą cenę już po rabacie rozłożyć na raty 0 proc. oraz skorzystać z opcji darmowej dostawy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA