REKLAMA

Mistrzostwa Świata 2018 w piłce nożnej w 4K w Canal+. Znamy listę meczów na wyłączność

Kibiców ucieszy nowa informacja od telewizji nc+. Posiadacze nowych dekoderów będą mogli obejrzeć Mistrzostwa Świata 2018 w piłce nożnej w 4K. Mundial w Rosji będzie transmitowany w Canal+ 4K Ultra HD dzięki współpracy z Telewizją Polską.

11.05.2018 15.01
nc plus canal plus mistrzostwa swiata 2018 pilka nozna 4k gdzie obejrzec
REKLAMA
REKLAMA

Już niedługo kibice z całego świata wyjadą na stadiony i zasiądą przed telewizorami, żeby kibicować swoim ulubionym drużynom. FIFA World Cup 2018 będzie można obejrzeć w Polsce na kanałach Telewizji Polskiej oraz w Canal+.

Mistrzostwa Świata 2018 w 4K - gdzie obejrzeć?

Telewizja nc+ pochwaliła się dzisiaj współpracą z Telewizją Polską, na mocy której będzie transmitować wybrane mecze z mundialu w Rosji na nowym kanale Canal+ 4K Ultra HD oraz w udostępnionym specjalnie na czas mistrzostw kanale TVP 4K.

Mecze mistrzostw świata w 4K będą mogli obejrzeć bez dodatkowych klienci nc+, którzy korzystają z dekodera 4K UltraBox+ oraz wykupili opcję dodatkową Canal+.

Jest też dobra wiadomość dla klientów, których nie interesują transmisje z mundialu w Rosji w 4K. Wszystkie mecze w rozdzielczości HD będzie można obejrzeć za darmo na ogólnodostępnych kanałach Telewizji Polskiej.

12 meczów na wyłączność w 4K w nc+.

Abonenci telewizji nc+ będą mogli cieszyć się transmisjami w rozdzielczości 4K w przypadku 12 spotkań. Składa się na nie 8 meczów grupowych, w tym:

 • pojedynek broniących tytułu Niemców ze Szwecją;
 • mecz Portugalia – Hiszpania
 • mecz Dania – Francja;
 • mecz Argentyna – Chorwacja;
 • mecz Brazylia – Szwajcaria;
 • mecz Anglia – Belgia;
 • mecz Urugwaj – Rosja;
 • mecz Kolumbia – Japonia.

Oprócz tego dostępne będą transmisje w 4K z dalszych rozgrywek, w tym:

 • jeden mecz 1/8 finału;
 • jeden ćwierćfinał;
 • jeden półfinał;

Nie zabraknie też transmisji na żywo w Canal+ 4K Ultra HD z finału na moskiewskich Łużnikach, który odbędzie się 15 lipca.

Wymienione powyżej 12 spotkań będzie transmitowane w 4K w Canal+ na wyłączność. Jak podaje nc+ dalej w komunikacie prasowym, „pozostałe spotkania grupowe oraz mecze fazy pucharowej będą pokazane w standardzie 4K w TVP 4K, kanale dostępnym na platformie nc+”.

REKLAMA

Przedstawiciele nc+ nazywają Mistrzostwa świata FIFA World Cup w 4K „znakomitym uzupełnieniem oferty piłkarskiej”, do której zaliczają LOTTO Ekstraklasę, Premier League oraz wybrane mecze LaLiga Santander i Bundesligi.

Nic jednak dziwnego, że nc+ wychodzi z taką inicjatywą, skoro to Cyfrowy Polsat przejął prawa do transmisji Ligi Mistrzów na kolejne trzy lata. Największy konkurent nc+ zapowiedział transmisję 1029 spotkań i dwa nowe całodobowe kanały.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA