REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Payback wraca na Allegro, ale przelicznik punktów jest gorszy niż na Amazonie

Jednak miłośnicy kart lojalnościowych i wirtualnych zakupów nie muszą kupować tylko w Niemczech. Po latach znów można korzystać z Payback na Allegro.

03.04.2018
19:55
amazon-przelewy24
REKLAMA

Allegro wycofało się z Payback w 2016 r. Dla użytkowników programu nie była to najlepsza wiadomość, szczególnie, że razem z serwisem aukcyjnym z programu odszedł tamtego lata Empik, a także bank BZ WBK. Przez chwilę wydawało się nawet, że po takim ciosie program może się już nie podnieść. Jednak mamy 2018 r., a Payback wita wiosnę w Polsce skokiem na wirtualne zakupy.

REKLAMA

Co oferuje Payback na Allegro?

W marcu do Payback dołączył niemiecki oddział największego na świecie sklepu internetowego. Amazon.de postanowił dodatkowo zachęcić do siebie klientów z Polski oferując im możliwość zbierania punktów w programie lojalnościowym. W jego ofercie za każde wydane euro na konkretny produkt otrzymacie jeden punkt.

W wypadku Allegro przelicznik złotówek na punkty jest mniej korzystny. No ale nawet 5 zł za 1 punkt jest lepsze niż nic dla osób, które i tak korzystają z programu. Jak informuje Cashless, żeby zachęcić do korzystania z nowej-starej oferty firmy wprowadziły eKupony. Dzięki nim można jednorazowo otrzymać dwa razy więcej punktów za zakup.

Payback to nie tylko punkty, ale też oferty specjalne dla klientów. Na razie na Allegro jest to darmowa dostawa na przedmiotów z kategorii dom i ogród. Wszak wiadomo, że z pojawieniem się wiosny, w progi domów zawitają wiosenne porządki, a w ludziach obudzą się spragnieni grzebania w ziemi ogrodnicy. A grabie zawsze giną po zimie. Zawsze.

REKLAMA

Payback na Allegro to kontynuacja zmian na wiosnę.

Od niedawna na Allegro można też płacić Blikiem. Do końca maja lub do wyczerpania określonej puli punktów za opłaconą Blikiem transakcję użytkownicy dostaną monety. Przy pierwszej takiej płatności trzy. Przy każdej kolejnej już jedną. Po uzbieraniu 10 monet można się upomnieć o 10 zł. zniżki na następne zakupy. Co prawda w miesiącu można zdobyć maksymalnie 10 monet, ale to zawsze dyszka pozostająca w portfelu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA