REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dobra wiadomość dla zbierających Monety Allegro: płaćcie Blikiem, dostaniecie więcej

Bezgotówkowa karuzela nie zwalnia tempa. Co chwilę słyszymy o podjęciu współpracy przez kolejne podmioty, które zachęcają do wirtualnych transakcji i obiecują profity. Na taki mechanizm właśnie pokusiły się największy portal sprzedażowy w Polsce – Allegro i bijący rekordy popularności Blik.

28.03.2018
11:06
Zapłać Blikiem na Allegro i odbierz Monety. Ale pamiętaj o limitach
REKLAMA
REKLAMA

Bezgotówkowo, czyli rabatem w konsumenta.

Jednym z najlepszych sposobów na zachęcenie nas do korzystania z nowych rozwiązań jest możliwość uzyskania rabatów. Bo może bezgotówkowo jest szybciej, pewniej i bezpieczniej, ale jeśli jest do tego jeszcze taniej, to już nie ma co się zastanawiać.

Przykładem takiego właśnie mechanizmu była ostatnia propozycja Blika dla korzystających z usług komunikacji miejskiej. Wystarczyło skorzystać z aplikacji moBilet, zapłacić za bilet Blikiem i można było liczyć na zwrot w wysokości 50 proc. ceny biletu. Promocja trwa do 1 lipca lub do wyczerpania przeznaczonej na nią puli.

Zbieraj monety – będzie zniżka.

Podobnie jest teraz w przypadku najnowszej propozycji Blika i Allegro. Oferta ma ograniczenia czasowe: do końca maja lub do wyczerpania przeznaczonej puli. Na czym w ogóle polega? Na zachęcaniu użytkowników Allegro, by za transakcje na portalu płacili za pomocą Blika.

W nagrodę będą wtedy otrzymywać specjalne Monety. Za pierwszym razem na nasze konto trafią od razu trzy. Potem za każdą transakcję Blikiem dostaniemy po jednej monecie. Jeżeli uzbieramy ich w sumie 10, możemy liczyć na zniżkę – 10 zł na zakupy. Trzeba pamiętać, że zgodnie z regulaminem promocji takich monet nie możemy zebrać w miesiącu więcej niż 10.

REKLAMA

Handel internetowy kwitnie.

Według danych Eurostatu w 2017 r. prawie 7 na 10 internautów (68 proc.) dokonało zakupów w sieci. Prognozy są jasne: branża e-commerce nadal będzie rosnąć. Tylko dla naszego kraju przewiduje się wzrost w tym segmencie na poziomie 8 proc., co pozwoli osiągnąć wartość sprzedaży internetowej na poziomie 13 mld dol. rocznie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA