REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Amazon.de robi kolejny ukłon w stronę polskich klientów. Za zakupy otrzymamy punkty Payback

Zbieracie punkty Payback i kupujecie na niemieckim Amazonie? No to mamy dla was świetną wiadomość. 

20.03.2018
19:46
Payback jest na Amazonie
REKLAMA
REKLAMA

Jak donosi Cashless, niemiecki Amazon rozpoczął współpracę z popularnym programem lojalnościowym. Na zakupach w ramach Payback na Amazonie za każde 1 euro wydane na pojedynczy produkt w niemieckim oddziale giganta sprzedaży internetowej dostaniecie 1 punkt na karcie lojalnościowej. Żeby skorzystać z tej opcji, należy udać się na stronę Payback.pl i wpisać w wyszukiwarce partnerów Amazon.de. Na podstronie znajdziecie całą gamę dostępnych promocji oraz link do regulaminu. Pod każdą ofertą znajduje się link, który przeniesie nas na stronę sklepu.

Nie wszystkie zakupy kwalifikują się do programu. Punktów Payback nie dostaniecie za:

  • Magazyny i gazety kupione na Kindla w ramach subskrypcji,
  • karty podarunkowe, których nie można wykorzystać na Amazonie,
  • plan usług bezprzewodowych, który nie pochodzi bezpośrednio ze sklepów Jeffa Bezosa ani nie jest przez nie wspierany.

Punkty na koncie Payback pojawią się w ciągu trzech dni od wysyłki towaru.

Payback na Amazonie się przyda, żeby urozmaicić ofertę i utrzymać klientów.

Minęły już dwa lata, odkąd ze współpracy z programem Payback zrezygnowały dwie duże firmy — Empik i Allegro, a coraz więcej firm, jak na przykład Rossmann, wprowadza swoje własne karty lojalnościowe i nie korzysta z zewnętrznych programów. Mimo to Payback nadal może się poszczycić gronem zróżnicowanych i popularnych partnerów, takich jak Lot, Multikino czy Orange. Nowo rozpoczęta współpraca z Amazon.de będzie bez wątpienia świetnym dodatkiem do oferty, która pomoże osuszyć łzy wylane po odejściu Allegro.

REKLAMA

Amazon robi kolejny ukłon w stronę pieniędzy polskiego klienta.

Gigant internetowej sprzedaży coraz lepiej dostrzega potrzeby polskiego klienta. Polskojęzyczna wersja strony Amazon.de pojawiła się w październiku 2016 r., a na polską wersję aplikacji musieliśmy czekać do lutego 2017 r. Odkąd zresztą Amazon zaczął działać na terenie Polski w 2014 r., na dostawy przesyłek zamówionych w Niemczech trzeba czekać śmiesznie krótko. Spadły też ceny za dowóz paczek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA