Sprzęt  / News

Gdzie kupić Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9+? Sprawdzamy oferty abonamentowe operatorów

Możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że Samsung Galaxy S9 będzie jednym z najciekawszych i najlepszych telefonów tego roku. Sprawdzamy którzy operatorzy mają go w ofercie.

Zobacz również: Za Samsunga Galaxy S9 i S9+ zapłacisz mniej, niż myślisz. Ruszyła wyjątkowa promocja

Galaxy S8 okazał się jednym z najlepszych telefonów ubiegłego roku. Czy to samo będzie można powiedzieć o jego następcy? Wiele zależy od tego, co pokaże konkurencja. Zwłaszcza, że to dopiero początek roku. Na szczęście Galaxy S9 to godny następca poprzedniego modelu. System mechanicznej przysłony w aparacie, emotki AR Moji, głośniki stereo, ulepszony Bixby, wygodniejsza obudowa i uwierzytelnianie użytkownika oraz zgodność z DeX Pad to tylko niektóre z wprowadzonych nowości.

Sprawdźmy więc jakie oferty przygotowali nasi operatorzy na Galaxy S9 i Galaxy S9+. Być może dzięki nim uda nam się zaoszczędzić nieco przy zakupie tego, bądź co bądź, bardzo drogiego telefonu.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ na abonament w sieci T-Mobile.

Klienci indywidualni będą mogli nabyć urządzenia w cenach przedstawionych poniżej:

Także klienci biznesowi będą mogli zamówić najnowsze Samsungi przed datą oficjalnego startu sprzedaży. Ci posiadający już umowy w T-Mobile, będą mogli wykorzystać zgromadzony na swoich kontach budżet na urządzenie i obniżyć cenę na start.

Pełny cennik przedsprzedażowy dostępny jest poniżej:

Przedsprzedaż prowadzona będzie w dwóch turach

 • Od 25 lutego do 7.03 godz. 23:59; zamawiający otrzymają urządzenia już 8 marca.
 • 8 marca do 15 marca godz. 23:59. Nabywcy będą mogli odebrać swoje urządzenia 16 marca, w dniu startu oficjalnej sprzedaży.

Wszyscy zamawiających najnowsze Samsungi w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z dodatkowego benefitu i zyskać nawet 2000 zł zwrotu za swoje stare urządzenie. Jak to działa? Dowiecie się tego pod koniec niniejszego tekstu.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ na abonament w sieci Orange.

W Orange Love zapłacimy za S9 na start 0 zł, a 92 zł przez 36 miesięcy. W przypadku S9+ miesięczna opłata w Orange Love wyniesie 105 zł przez 36 miesięcy. Oznacza to, że łącznie zapłacimy w Orange Love za model S9 – 3312 zł, a za S9+ – 3780 zł. Porównywalne ceny są także w Planie Wzbogaconym, jeżeli rozłożymy je na 36 miesięcy.

W pozostałych planach abonamentowych sytuacja wygląda podobnie. Dla stałych klientów nawet lepiej: ci na start za te telefony zapłacą w planach Standardowym, Optymalnym i Wzbogaconym 0 zł. I to zarówno za wersję z plusem jak i bez. Jedynie klienci, którzy zdecydują się na Plan Podstawowy, z ceną telefonu rozłożoną na 24 miesiące zapłacą na start pełną kwotę za to urządzenie.

Samsung Galaxy S9 – cena dla klienta indywidualnego

Cena w SIM Free (telefony bez umowy) – 3599 zł

Samsung Galaxy S9+ – cena dla klienta indywidualnego

Cena w SIM Free (telefony bez umowy) – 3999 zł

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ na abonament w sieci Plus.

Plus nie opublikował jeszcze oficjalnie informacji o ofertach na nowe telefony Samsunga. Redakcja Gsmonline dotarła jednak do prawdopodobnie końcowej wersji cennika, który opublikowała na łamach portalu. Ceny prezentują się następująco:

PLUS. Smartfon RATY Z OPŁATĄ POCZĄTKOWĄ (zakup w sklepie internetowym)

PLUS. ELASTYCZNA Smartfon RATY Z OPŁATĄ POCZĄTKOWĄ (zakup w sklepie internetowym)

Orange i T-Mobile odkupią od ciebie stary telefon przy zakupie Samsung Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+. Jak to działa?

Po pierwsze, należy oczywiście zdecydować się na zakup. Po drugie, jeżeli nasze stare urządzenie jest marki Samsung i zawiera preinstalowaną aplikacją Samsung Members, to w końcu się ona nam przyda. Aplikacja wygeneruje unikalny kod, który zapewni 400 zł zniżki na zakup nowego Galaxy S9 kosztem naszego starego urządzenia. Trzeci krok to wycena naszego starego telefonu. Na ile pieniędzy można liczyć?

Samsung Galaxy S9 abonament

Wszystko zależy od telefonu, który posiadamy. Na dedykowanej tej promocji witrynie (identyczna w przypadku obu operatorów) możemy wyceny dokonać, podając model telefonu, oraz jego stan. Dla ułatwienia, wyceniliśmy za was kilka popularnych modeli. W wycenie zasymulowaliśmy ich stan jako bardzo dobry, a więc – wedle podanej definicji – urządzenie w zadbanym stanie z pojedynczymi lekkimi i płytkimi zadrapaniami oraz określiliśmy, że nadal posiadamy do niego oryginalną ładowarkę, nie mamy włączonej blokady aktywacyjnej i – jeśli uwaga pasuje do modelu – dysponujemy oryginalną przejściówką na złącze 3,5 mm jack.

 • Samsung Galaxy S6 32 GB – 486,20 zł
 • Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB – 757,76 zł
 • Samsung Galaxy S7 32 GB – 921,76 zł
 • Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB – 1198,68 zł
 • Apple iPhone 6s 32 GB – 882,44 zł
 • Apple iPhone 6s Plus 32 GB – 1135 zł
 • Apple iPhone 7 32 GB – 1182,52 zł
 • Apple iPhone 7 Plus 32 GB – 1545,64 zł
 • HTC 10 32 GB – 534,84 zł
 • HTC U11 64 GB – 1119,20 zł
 • Huawei P9 32 GB – 550,64 zł
 • Huawei P10 64 GB – 755,96 zł
 • Huawei Mate 9 64 GB – 732,40 zł
 • LG G5 32 GB – 423 zł
 • LG G6 32 GB – 755,96 zł

Zobacz również: Za Samsunga Galaxy S9 i S9+ zapłacisz mniej, niż myślisz. Ruszyła wyjątkowa promocja

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst