Sprzęt  / Relacja

Premiera Samsunga Galaxy S9 - live blog Spider's Web

Picture of the author

Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się konferencja Samsunga, podczas której pokazane zostaną sztandarowe smartfony koreańskiego producenta. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania. 

Samsung Galaxy S9 - pierwsze wrażenia

Czytaj również: Oto Samsung Galaxy S9 i S9+

Czego możemy się spodziewać? Dotychczasowe przecieki wskazują, że podczas dzisiejszej konferencji zaprezentowane zostaną nowe wersje sztandarowych smartfonów Samsunga. Zobaczyć powinniśmy zatem Samsunga Galaxy S9 i S9 Plus.

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał pokaźny zbiór renderów prezentujących urządzenia. Jeżeli zdjęcia są prawdziwe możemy przypuszczać, że nowe urządzenia będą bardzo podobne pod względem wzornictwa do zeszłorocznych konstrukcji. Jeszcze wcześniej, za sprawą opublikowanego w sieci zdjęcia pudełka, poznaliśmy możliwą specyfikację słuchawek.

Sporo na temat nowych urządzeń zdradza hasło prezentacji: The Camera. Reimagined.

Samsung Galaxy S9 - oglądaj i komentuj razem z nami

Konferencja Samsunga odbędzie się w Barcelonie. Rozpocznie się o godzinie 18:00. Producent zapewnia transmisję na żywo, którą będzie można zobaczyć na stronie Samsunga, na Facebooku Samsung Mobile oraz YouTubie.

Relację będzie można oglądać też na Spider's Web:

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania konferencji Samsunga.  Startujemy punktualnie o 18:00.

 

Jeśli nie widzisz naszej relacji z premiery Samsunga Galaxy S9, to prawdopodobnie załadowała się uproszczona wersja strony (AMP). Aby wyświetlić pełną wersję witryny, kliknij poniżej przycisk “Zobacz Komentarze”.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst