REKLAMA

Cyfrowy Polsat oferuje nowe pakiety internetu, a Plus daje prezent z okazji Walentynek

Cyfrowy Polsat aktualizuje swoją ofertę na internet LTE. Już od jutra dostępne będą nowe, większe pakiety transmisji danych. Plus nie zapomniał z kolei o klientach ofert na kartę i przygotował promocję na Walentynki.

13.02.2018 16.30
plus internet lte cyfrowy polsat
REKLAMA
REKLAMA

Tegoroczne święto zakochanych to czas, w którym grupa Cyfrowy Polsat aktualizuje kompleksowo swoje oferty. Plus w ostatnich dniach pochwalił się całkowicie nową ofertą abonamentową oraz zmianami w programach smartDOM i smartFIRMA.

Teraz przyszła kolej na Cyfrowy Polsat i Internet LTE.

Pojawiły się trzy nowe pakiety internetu, które oferują większy transfer w niższych niż do tej pory cenach. Pakiet 30 GB to koszt 30 zł miesięcznie. Za 40 zł miesięcznie można korzystać z paczki o wielkości 45 GB, a opłata w wysokości 50 zł pozwoli wykorzystać 60 GB. Najwyższy abonament za 70 zł oferuje pakiet 100 GB.

Klienci, którzy zdecydują się na abonament za 40 zł miesięcznie lub więcej, mogą skorzystać za darmo z pakietu LTE Bez Końca. Wcześniej była ona dostępna w pakietach o 10 zł droższych. Internet LTE oferowany przez Cyfrowy Polsat może być częścią pakietu smartDOM. Od teraz możliwe jest podpisanie też umowy na rok, a nie dwa lata, aczkolwiek z mniejszym o połowę pakietem.

plus internet lte luty 2018 class="wp-image-679242"

Cyfrowy Polsat daje kilka routerów do wyboru.

Klienci mogą zdecydować się na zakup jednego z trzech sprzętów sieciowych, by korzystać z Internetu LTE dostarczanego przez Cyfrowy Polsat:

Aby zachęcić do zawarcia umowy Cyfrowy Polsat przygotował promocję, która zwalnia klientów przez 2 miesiące za abonament i za udostępnienie sprzętu.

Oprócz tego klienci mogą wykupić za 9 zł miesięcznie usługę Ochrona Internetu.

Pakiet antywirusowy w ramach usługi Ochrona Internetu można wykorzystać na trzech urządzeniach, takich jak komputer, tablet i smartfon. W przypadku umów zawieranych na rok można korzystać z pakietu bez opłat przez miesiąc, a w umowach na dwa lata przez dwa miesiące.

Cyfrowy Polsat przygotował też promocję dla osób przedłużających umowę. Mogą uzyskać dodatkowy pakiet obowiązujący przez cały czas jej trwania o wielkości do 300 GB.

plus prepaid walentynki class="wp-image-679245"

Plus przygotował promocję na Walentynki.

REKLAMA

Użytkownicy korzystający w smartfonach z kart typu prepaid od Plusa dostali od operatora prezent na święto zakochanych. 14 i 15 lutego każde doładowanie na kwotę od 30 zł do 99 zł będzie premiowane 50 proc. jego wartości. Bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Promocja kierowana jest do użytkowników taryf JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Doładowania należy dokonać na stronie operatora lub u jednego z jego partnerów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA