REKLAMA

Plus z zupełnie nową ofertą na 2018 rok. Odświeżono wszystkie taryfy abonamentowe

Za niecały tydzień, 14 lutego, sieć komórkowa Plus całkowicie zmieni swoją abonamentową ofertę. Zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Hasłami przewodnimi tej zmiany są prostota i przejrzystość.

08.02.2018 15.27
plus Zestaw Internetu Domowego 300
REKLAMA
REKLAMA

Zmiany dotkną abonamentów indywidualnych, mixów, SOHO oraz Internetu i Internetu dla firm. Nowa oferta Plusa ma mieć przede wszystkim proste taryfy oraz elastyczność.

Nowy Abonament w sieci Plus

plus abonament nowa oferta class="wp-image-676249" title="plus abonament nowa oferta"

A raczej abonamenty. Oferta została podzielona następująco:

  • 3 nowe proste taryfy za 30, 40 i 50 zł. Wszystkie trzy oferują nielimitowane rozmowy i różnią się oferowanym pakietem danych. W tej najdroższej opcji za 50 zł klienci otrzymają internet bez limitów.
  • Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na opłatę abonamentową w wysokości 50 zł, będą mogli w ramach tej samej umowy dokupić do 3 dodatkowych kart z 50 proc. zniżką.
  • Wszystkie trzy nowe taryfy oferują także roaming na terenie UE bez dodatkowych opłat.

Nie mogło zabraknąć też tymczasowych bonusów. W abonamentach za 30 i 40 zł, klienci otrzymają pakiety internetowe z wyższej taryfy. Niestety tylko na okres 3 miesięcy. Jeśli dodatkowo ktoś zdecyduje się na wybór tzw. oferty elastycznej, dzięki której umowa abonencka może zostać wydłużona do 36 miesięcy, otrzyma dodatkowo pakiet 36 GB do wykorzystania przez okres trwania umowy.

Na ten sam prezent mogą liczyć osoby, które przedłużą swoją obecną umowę, z tym że oprócz 36 GB pakietu danych, przez pierwsze trzy miesiące nie będą musieli płacić żadnych rachunków. A jeśli postanowicie przenieść się do Plusa z innej sieci, to rachunków za abonament nie zapłacicie przez pierwsze cztery miesiące.

Nowy Plus MIX

plus mix nowa oferta 2018 class="wp-image-676255" title="plus mix nowa oferta 2018"

Nowa oferta MIX przypomina tę abonamentową. Klienci również dostaną do wyboru trzy poziomy zobowiązań za 30, 40 i 50 zł miesięcznie. Do tego dochodzi też oczywiście telefon za złotówkę. Najlepiej wypada oczywiście opcja za 50 zł - w jej ramach klienci otrzymają 6 GB pakietu internetowego, rozmowy bez limitu i znacznie lepsze (w porównaniu do tańszych opcji) smartfony do wyboru. We wszystkich trzech taryfach Plus nie będzie również pobierał dodatkowych opłat za roaming na terenie UE.

Dla klientów przenoszących numer przewidziano abonament za 0 zł przez 4 miesiące oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz 2 GB miesięcznie przez cały okres do momentu przeniesienia numeru. Miłe.

Klienci przedłużający umowę dostaną z kolei dodatkowy pakiet 12 GB do wykorzystania przez całą długość kontraktu.

Nowy Plus dla firm

plus dla firm nowa oferta 2018 class="wp-image-676258" title="plus dla firm nowa oferta 2018"

Oferta abonamentowa Plusa dla firm przypomina tę dla klientów indywidualnych. Do braku limitów na rozmowy i SMS-y dochodzą w tym przypadku większe pakiety internetowe oraz połączenia międzynarodowe (ta druga opcja dostępna jest w abonamentach za 40 zł i 50 zł).

W skrócie wygląda to następująco:

  • 3 nowe taryfy w ofercie Plus dla firm to: 30, 40 i 50 zł.
  • Nielimitowany internet oraz pakiet na połączenia międzynarodowe w abonamentach za 40 i 50 zł.
  • Możliwość dobrania nawet 3 dodatkowych kart 50% taniej, przy abonamencie za minimum 40 zł netto w dowolnym momencie, w abonamencie 30 zł netto w momencie podpisania umowy.
  • Roaming w UE bez dodatkowych opłat dostępny w każdej taryfie.

Przy podpisaniu umowy na abonament za 30 zł lub 40 zł klienci przez pierwsze trzy miesiące otrzymają pakiet internetowy z wyższej taryfy. Wybór oferty elastycznej, dającej możliwość wydłużenia umowy do 36 miesięcy, to z kolei bonusowy pakiet 36 GB, do wykorzystania przez okres trwania umowy.

Plus Internet LTE

plus internet mobilny LTE nowa oferta 2018 class="wp-image-676261" title="plus internet mobilny LTE nowa oferta 2018"

Nowa oferta będzie obowiązywała w sieci Plus oraz w Cyfrowym Polsacie. Największą zmianą są mniejsze ceny za większe pakiety, czyli to co interesuje klientów najbardziej. Nowy Plus Internet LTE prezentuje się następująco:

  • Cztery proste taryfy za 30 zł, 40 zł, 50 zł, 70 zł
  • Większe podstawowe pakiety danych aż do 100 GB
  • Opcja Internetu bez końca już od 40 zł/mies.

W ofercie Plus Internet LTE dla firm pakiety oferowane w ramach poszczególnych abonamentów są odrobinę większe, a opcja Internet bez końca jest dostępna również w najtańszym abonamencie. LTE bez końca polega na tym, że klient otrzymuje pakiet internetowy 12GB. Po jego wykorzystaniu prędkość spada do 1 Mb/s.

W ofercie internetowej znalazł się też bardzo atrakcyjny prezent dla klientów, którzy przedłużą swoją dotychczasową umowę. Jest nim jednorazowy pakiet internetowy do 300 GB, z którego można korzystać przez całą długość kontraktu.

REKLAMA

Walka o klienta zaostrza się.

Nowe taryfy wyglądają bardzo atrakcyjnie. Jestem bardzo ciekawy, ilu klientów innych sieci przejdzie do Plusa do końca 2018 r. No i w jaki sposób zareaguje reszta operatorów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA