REKLAMA

Teraz SmartDOM w Plusie należy się każdemu abonentowi. Bez progu ceny i obowiązkowych pakietów

SmartDOM to zbiór usług oferowanych przez operatora sieci Plus. W zamian za wybór tego samego dostarczyciela telewizji, telefonu oraz Internetu (a także prądu, gazu czy usług bankowych), klienci otrzymują zniżki wynikające z ujednoliconego rachunku. Teraz z oferty oszczędnościowej może skorzystać jeszcze większa liczba klientów.

09.02.2018 15.21
SmartDOM w Plusie bez progu ceny i z dowolnymi usługami
REKLAMA
REKLAMA

SmartDOM niebawem stanie się bardziej elastyczny. Od 14 lutego 2018 r. oferta sieci Plus będzie mniej rygorystyczna, dzięki czemu może z niej skorzystać więcej abonentów. Firma luzuje zasady wymagane do wzięcia udziału w promocji SmartDOM. Od teraz wystarczy posiadać dwie dowolne abonamentowe usługi Plusa. Wielkość ich miesięcznych opłat przestaje mieć znaczenie.

Z promocji SmartDOM będą mogli skorzystać również ci, którzy posiadają najtańsze abonamenty.

Plus znosi próg cenowy, jaki musiał być przekroczony, aby wstąpić do programu oszczędnościowego. Teraz wystarczy, że klient korzysta z dwóch dowolnych usług abonamentowych tej firmy. Na przykład telefonu i Internetu. Albo Internetu oraz telewizji. Telewizja plus telefon to również dobre połączenie. Tyle wystarczy, żeby obie usługi zaczęły tworzyć SmartDOM, pozwalając użytkownikowi oszczędzać na jednolitym rachunku.

Nowa idea stojąca za programem SmartDOM to rabat 10 zł za każdą kolejną przyłączoną usługę. Przykładowo, opłacając abonament telewizyjny za 30 zł oraz abonament internetowy za drugie tyle, normalnie zapłacilibyśmy 60 zł. Jeżeli obie te usługi mamy u Plusa, łączymy je w smartDOM i oszczędzamy 10 zł. Według zielonego operatora, najniższy pakiet usług pozwalający wziąć udział w programie oszczędnościowym wynosi 50 zł (Internet 30 GB oraz telewizja 84 kanały). Po połączeniu go w SmartDOM, rachunek będzie wynosił 40 zł.

 class="wp-image-677209"

Oczywiście im więcej usług Plusa, tym większe mają być oszczędności. Jeżeli SmartDOM klienta będzie się składał z sześciu usług abonamentowych (np. Internet, telewizja, telefon, drugi telefon, gaz, prąd), ten odliczy na ujednoliconym rachunku 50 zł. miesięcznie. Wraz z rosnącym uzależnieniem od zielonego operatora rośnie ulga, która przysługuje za konsumencką wierność usługodawcy. Plus chwali się, że w ten sposób można u niego zaoszczędzić do 1400 zł w skali roku.

SmartDOM może być świetnym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy siłą rzeczy są uzależnieni od jednego dostawcy.

REKLAMA

Przykładowo, jeżeli ze względu na położenie domu lub mieszkania najlepszym rozwiązaniem będzie Internet LTE od Plusa, można również pomyśleć o telewizji oraz telefonie od tego operatora. Nawet w przypadku najtańszych pakietów abonamentowych przysługuje rabat 10 zł od każdej kolejnej usługi. W powyższym przypadku daje to 20 zł na miesiąc, czyli 240 zł oszczędności w skali jednego roku.

W programie oszczędnościowym można łączyć usługi Plusa z takich obszarów jak telewizja, Internet, telefon, prąd, gaz, monitoring, bankowość, ubezpieczenia oraz AGD. Łącznie jest to dziewięć abonamentowych produktów, które przynoszą 80 zł miesięcznych oszczędności. Na takich samych zasadach będzie również działać nowa SmartFIRMA, która także startuje 14 lutego 2018 r. Zarówno w przypadku programu SmartDOM jak i programu SmartFIRMA, dodatkowe produkty można włączać na ujednolicony rachunek w trakcie opłacania abonamentu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA