REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play rozdaje prezenty świąteczne. Fani multimedialnej rozrywki będą zachwyceni

Play ruszył właśnie z nową świąteczną promocją. Operator kusi klientów usługami multimedialnymi takimi jak darmowy dostęp do HBO GO i Tidal, paczką danych oraz prezentem dla graczy.

13.12.2017
18:05
team play promocja świeta 2017
REKLAMA
REKLAMA

Grudzień jak zwykle jest miesiącem, w którym operatorzy kuszą klientów atrakcyjnymi rabatami i bonusami. Po promocjach mikołajkach przyszła kolej na oferty świąteczne. Fioletowy operator przygotował specjalną podstronę z różnymi bonusami.

Promocje Team Play na Święta 2017.

Na stronie Święta z Play można przyjrzeć się kilku różnym promocjom. Markują je swoimi nazwiskami przedstawiciele Team Play, czyli wynajęci przez markę celebryci. Wśród osób reklamujących operatora znalazło się wielu youtuberów, w tym Blowek, Mówiąc inaczej, Rezigiusz czy Łukasz Jakóbiak.

Każda z osób promująca nową promocję reklamuje de facto te same usługi, czyli dostęp do streamingu muzyki, serwisu wideo na żądanie, darmowy pakiet internetu oraz prezenty dla miłośników gier. Na podstronie każdego z partnerów sieci znalazły się polecane przez niego utwory muzyczne oraz filmy.

Tidal i HBO GO na Święta od Play.

Klienci operatora będą mogli otrzymać voucher na 3 miesiące darmowego dostępu do streamingu muzyki. Promocja świąteczna na dostęp do serwisu Tidal nie jest jednak jeszcze aktywna, ale wedle strony internetowej powinna działać lada moment. Operator sugeruje, żeby wrócić do witryny 13 grudnia, czyli… dziś.

REKLAMA

Oprócz tego klienci mogą uzyskać na miesiąc dostęp do kanałów i treści HBO przez internet - i to w odświeżonej usłudze HBO, a nie w ramach Play Now. To dobry sposób, by przetestować nową wersję aplikacji HBO GO. Aby aktywować pakiet należy wysłać SMS-a na numer 8020 zawierając w treści hasło przypisane do wybranego celebryty.

W ramach akcji świątecznej klienci mogą otrzymać także paczkę danych o wielkości 2 GB do wykorzystania przez 30 dni. Promocja dotyczy ofert na kartę. Aby aktywować pakiet, należy wysłać SMS o treści Prezent na nr 111. Dostępne są też bonusowe punkty Play w ramach partnerstwa ze sklepem dogry.pl.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA