REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Mikołajkowe promocje u operatorów. Sprawdzamy, co przygotowały dla klientów polskie telekomy

Operatorzy przygotowali promocje dla swoich klientów na Mikołajki. Sprawdzamy, na co mogą liczyć klienci sieci Orange, T-Mobile, Plus, Play, Lajt Mobile i Virgin Mobile.

05.12.2017
22:03
Pomysły na prezenty 2016
REKLAMA
REKLAMA

Jak co roku w okresie przedświątecznym operatorzy kuszą klientów najróżniejszymi promocjami i rabatami. Sezon na zniżki rozpoczyna się wraz z Mikołajkami. Przygotowaliśmy zestawienie promocji dla poszczególnych operatorów.

Mikołajki w Orange

Ostatnio operatorzy głównie ścigają się na darmowe gigabajty, co nie dziwi w dobie abonamentów i taryf prepaid w modelu no-limits, gdzie za rozmowy i SMS-y płaci się stałą, zryczałtowaną stawkę. Tym razem Orange nie chwali się jednak gigabajtami, tylko tańszymi rozmowami.

Operator obniża cenę pakietu Rozmowy bez limitu do wszystkich z 7 zł do 3 zł na 7 dni. Aby włączyć usługę trzeba wysłać SMS o treści START pod numer 364, którego koszt jest taki, jak za SMS w Orange. Promocja trwa do 13 grudnia.

Oprócz tego osoby, które aktywują pakiet na 7 dni będą mogły po jego wygaśnięciu aktywować pakiet Rozmowy bez limitu do wszystkich na 31 dni w promocyjnej cenie 19 zł, zamiast 25 zł jak do tej pory. Jeśli klient z tego pakietu potem nie zrezygnuje, promocyjna cena będzie obowiązywać przy przedłużaniu usługi na kolejne okresy rozliczeniowe.

Z promocji możecie skorzystać w taryfach Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go (w Zetafon i Minutofon).

Mikołajki w T-Mobile

T-Mobile przygotował promocję dla wybranych klientów. Sieć informuje o niej za pośrednictwem wiadomości SMS. Z bonusu mogą skorzystać użytkownicy taryf Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, blueconnect starter oraz Internet na kartę blueconnect, którzy otrzymali stosowną wiadomość.

W ramach promocji przyznawany jest podwójny bonus za doładowanie dla drugiego doładowania na kwotę od 5 do 150 zł w okresie trwania promocji, a uzyskane w ten sposób złotówki można wykorzystać na na połączenia głosowe i SMS-y w kraju oraz I strefie roamingowej.

Mikołajki w Plus

O swoich klientach nie zapomniał również Plus. Telekom będzie premiował doładowania wykonane 6 grudnia 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej lub fanpage’u na Facebooku w wysokości od 30 zł do 99 zł połową jego wartości.

Mikołajkowy upominek od Plusa dostępny jest dla użytkowników taryf JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Bonus nie przedłuża jednak ważności połączeń wychodzących.

Mikołajki w Play

Klienci fioletowego operatora do końca roku będą mogli opłacać faktury przez aplikację bez żadnych opłat. Normalnie pobierana jest za to prowizja w wysokości 1 zł. Oprócz tego dzisiaj do końca dnia obowiązuje promocja doładowań sieci Play na stronie internetowej oraz przez Strefę Doładowań na fanpage’u operatora.

Bonusy za doładowania kart prepaid w Play w dniu 5 grudnia 2017 roku: 60 SMS-ów za doładowanie na kwotę 5–10 zł, 60 minut do wszystkich za doładowanie na kwotę 11–25 zł, 60% wartości przy doładowaniu za 26–50 zł oraz 600 MB transferu danych za doładowania powyżej 51 zł.

Mikołajki w Lajt Mobile

Promocja sieci Lajt Mobile została zaplanowana na 6 grudnia 2017 roku. Do każdego doładowania na kwotę 20 zł lub wyższą przez stronę internetową operator będzie dorzucał gadżet w postaci worka na plecy (doładowania 20 zł lub więcej) albo głośnika Bluetooth (doładowanie za 50 zł lub więcej). Worek na plecy będzie dodatkowo dorzucany do każdego nowego abonamentu przy umowie na 2 lata.

Mikołajki w Virgin Mobile

REKLAMA

Klienci sieci Virgin Mobile mogą odebrać od operatora paczkę 3 GB internetu za darmo na Święta. Z promocji można skorzystać pomiędzy 1 a 31 grudnia, a pakiet jest ważny 30 dni. Aktywacja promocyjnej paczki danych wymaga wpisania na klawiaturze telefonu odpowiedniego kodu USSD.

Virgin Mobile przygotowało też promocję na pakiet internetu: #Zimowe_Giga, czyli 10 GB za 9 zł dla użytkowników taryfy #ChcęWszystko, gdzie pakiet jest ważny przez 30 dni oraz dla klientów z taryfami #Wszystko i #Freemium, gdzie promocyjny pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego. Pakiet można aktywować kodem USSD *222*1#, a jego stan sprawdza się kodem *108#. Promocja trwa od 6 grudnia 2017 roku do 28 lutego 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA