REKLAMA

Poznaliśmy ceny smartfonów Pixel 2. Tanio nie będzie

Kolejne informacje na temat kolejnych nowości Googla’a wyciekają niczym woda z nieszczelnego kranu. Tym razem poznaliśmy ceny oraz warianty kolorystyczne smartfonów Pixel 2 oraz Pixel 2 XL.

20.09.2017 08.02
Google Pixel fragmentacja Androida
REKLAMA
REKLAMA

Mniejsze wersje smartfonów Google powinny być wycenione podobnie do pierwszej generacji urządzeń. Pixel 2 wyposażony w 64 GB pamięci ma kosztować 649 dol., zaś za wersję ze 128 GB pamięci trzeba będzie zapłacić 749 dol. Powinien on być dostępny w kolorach białym, czarnym oraz nowym - niebieskim.

Tak będzie wyglądał Pixel 2...
Tak będzie wyglądał mniejszy Pixel 2

Nieoficjalnie mówi się, że Pixel 2 XL będzie zauważalnie droższy od swojego poprzednika. Model z 64 GB pamięci ma kosztować 849 dol., zaś za sprzęt ze 128 GB przyjdzie nam zapłacić 949 dol. Oznacza to, że także smartfony Google’a zbliżają się do psychologicznej granicy 1000 dol. Można podejrzewać, że za rok zostanie ona już przekroczona.

...a tak Pixel 2 XL.
Oto Google Pixel 2 XL

Pixel 2 XL będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz czarno białym. Zwłaszcza ta druga prezentuje się szczególnie interesująco, ponieważ ma białą obudowę, szklany tylny panel w kolorze czarnym oraz przycisk blokady w kolorze pomarańczowym. Może nie każdemu przypadnie do gustu, ale na pewno zaintryguje.

Co powinieneś wiedzieć o smartfonach Pixel 2?

Nie znamy jeszcze kompletnej specyfikacji obydwu urządzeń, ale według nieoficjalnych doniesień mają one być napędzane przez podzespoły z najwyższej półki, takie jak procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 4 GB pamięci RAM. Taka specyfikacja w połączeniu z czystym Androidem powinna zapewnić wyjątkowo duży komfort użytkowania.

Nieoficjalny render przedstawiający Pixel 2 XL.
REKLAMA

Z innych przecieków też, że nowe telefony będą mieć czułe na nacisk ramki znane z HTC U11. Z kolei w oficjalnym teaserze Google zapowiedział świetny aparat, długi czas pracy bez ładowania, pamięć urządzenia powiązaną z usługami w chmurze, wygodną obsługę głosem oraz natychmiastowe aktualizacje. Dodatkowo na nieoficjalnych renderach Pixel 2 ma zgodną z najnowszymi trendami bezramkową obudowę, dzięki czemu wygląda naprawdę pięknie.

Wszystkie oficjalne informacje na temat nowych sprzętów zostaną upublicznione już 4 października, podczas konferencji Google, którą będziemy komentować na Spider’s Web. Warto nas wtedy śledzić.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA