REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nie tylko Galaxy Note 8. Przywitajcie Gear Fit 2 Pro

Samsung nie rezygnuje ze smartwatchów i inteligentnych opasek. Do oferty koreańskiej firmy dołączy Gear Fit 2 Pro.

23.08.2017
18:30
Samsung Gear Fit 2 Pro
REKLAMA
REKLAMA

Ten dzień należy do Galaxy Note 8. Wiemy już wszystko o najnowszym smartfonie w ofercie koreańskiej firmy, ale to nie koniec niespodzianek. Do sklepów trafi niedługo kolejny gadżet z rodziny Samsung Gear.

Samsung Gear Fit 2 Pro to kolejna generacja inteligentnej opaski dla sportowców.

Samsungowi nie udało się utrzymać tego produktu w tajemnicy. Na kilka godzin przed premierą Galaxy Note 8, która odbyła się podczas tegorocznej konferencji Samsung Unpacked, informacja o nowym produkcie z kategorii technologii ubieralnej trafiła do sieci.

Gear Fit 2 Pro to gadżet do mierzenia aktywności fizycznej, który dzięki zakrzywionemu wyświetlaczowi typu AMOLED może pełnić rolę inteligentnego zegarka. Na ekranie oprócz godziny i daty mogą być wyświetlane podstawowe informacje o odbywanym właśnie treningu.

Samsung Gear Fit 2 Pro class="wp-image-586226"

Tak jak można wywnioskować z nazwy, nowa opaska nie jest zupełnie nowym produktem.

Wraz z Galaxy Note 8 do oferty Samsunga dołączy usprawniona wersja Gear Fit 2 z ubiegłego roku. Opaska potrafi mierzyć puls, liczbę przebytych kroków i rejestrować treningi dzięki modułowi GPS. Najważniejszą nowością jest uszczelnienie obudowy, która może pochwalić się teraz wodoodpornością na poziomie 5ATM.

Dzięki temu Samsung Gear Fit 2 Pro powinien przypaść do gustu osobom, które chcą skorzystać z opaski na basenie. Aby podkreślić, że to gadżet dla miłośników pływania, Samsung wgrał na nią nową aplikację Speedo do rejestrowania treningów pływackich. Poprawiono też zapięcie, by zmniejszyć ryzyko odpięcia się opaski pod wodą.

Samsung Gear Fit 2 Pro ma być dostępny w dwóch kolorach: czarnym i czarno-czerwonym. Oficjalna prezentacja opaski ma odbyć się na targach IFA 2017 w Berlinie już w przyszłym tygodniu. Tam też ma zostać pokazany po raz pierwszy zupełnie nowy smartwatch z rodziny Samsung Gear.

REKLAMA

Podoba ci się Galaxy Note 8? Przeczytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA