REKLAMA

Rusza przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 8 - polskie ceny i bonusy

Czy warto zapłacić za smartfon aż 4299 zł? To bardzo trudne pytanie będą musieli sobie zadać potencjalni nabywcy Samsunga Galaxy Note 8.

23.08.2017 16.00
Samsung Galaxy Note 8 przedsprzedaż
REKLAMA
REKLAMA

Koreańczycy starają się jednak usprawiedliwić tak wysoką cenę swojego sztandarowego urządzenia, więc do zestawu przedsprzedażowego dorzucają kilka bardzo przydatnych dodatków. Jest to standardowa taktyka Samsunga, który atrakcyjne prezenty dodwał także do smartfonów Galaxy S8, Note 7 oraz S7.

Pierwszym z bonusów jest stacja dokująca Samsung Dex o wartości 400 zł.

Może ona łatwo zamienić smartfony Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ oraz Samsung Galaxy Note 8 w pełnoprawny komputer. Wystarczy do niej podpiąć monitor, klawiaturę i mysz, a następnie umieścić w niej smartfon Samsunga.

Możliwe będzie wówczas korzystanie z tego zestawu jak ze zwykłego peceta. Można na nim uruchamiać wszystkie programy z systemu Android, a duża część z nich jest przystosowana do znacznie większej powierzchni roboczej.

Drugi dodatek to rozszerzona gwarancja Samsung Guard.

Jest to pakiet usług serwisowych dostępnych po rejestracji smartfona na odpowiedniej stronie internetowej. Pozwoli on na skorzystanie z opcji szybkiej naprawy telefonu lub wymiany urządzenia na nowe.

Maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od daty zgłoszenia usterki kurier odbierze od użytkownika uszkodzony smartfon i jednocześnie wyda mu nowy smartfon. Taka ochrona aktywna jest przez rok od daty oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży. W ramach pakietu Guard użytkownik otrzyma też rok dodatkowej gwarancji na urządzenie oraz dostęp do dedykowanej infolinii.

Samsung Galaxy Note 8 trafi do sklepów dopiero 15 września, ale można go zamawiać już dzisiaj. Ponownie przypominamy, że cena tego sprzętu wynosi 4299 zł.

REKLAMA

Podoba ci się Galaxy Note 8? Przeczytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA