REKLAMA

Rozpoczynamy E3 2017. Konferencja EA Play już o 21:00. Oglądaj na żywo

Targi E3 rozpoczynamy konferencją EA Play, która rozpocznie się w sobotę 10 czerwca 2017 roku o 21:00 polskiego czasu. Jeżeli chcecie na żywo zobaczyć takie tytuły jak nowy Need for Speed, FIFA 18 czy Battlefront 2, zajrzyjcie na Spider’s Web.

10.06.2017 17.30
Startuje E3 2017! Konferencja EA Play już o 21:00 - oglądaj na żywo
REKLAMA
REKLAMA

To wbrew pozorom wcale nie był łatwy rok dla EA. Mass Effect: Andromeda nie okazał się sukcesem na jaki liczyli fani. Kapitalny Titanfall nie sprzedał się tak dobrze, jak na to zasługiwał. Battlefield 1 wyszedł obronną ręką, ale już debiutujący pod koniec 2015 roku Battlefront rozminął się z oczekiwaniami starszych fanów serii na licencji Gwiezdnych wojen.

EA ma przed graczami sporo do udowodnienia. Zrobi to podczas konferencji EA Play otwierającej E3 2017.

Trzy najważniejsze tytuły dzisiejszego dnia to FIFA 18, Need for Speed Payback oraz Battlefront 2. Cieszę się zwłaszcza na ten ostatni tytuł. Nowa kosmiczna strzelanina od DICE ma być kilkukrotnie większa niż poprzednia odsłona, a do tego obejmie wydarzenia z dwóch, a być może nawet trzech trylogii filmów kinowych. Rozgrywka zyska na złożoności i kompleksowości, a korzystanie z pojazdów i herosów zostanie przemodelowane zgodnie z życzeniami graczy. Na to liczę!

Jako fan sieciowych strzelanin od EA, chciałbym również zobaczyć cokolwiek dotyczącego DLC W imię Cara dla Battlefield 1. Możecie o tym nie wiedzieć, ale akcja tego rozszerzenia przeniesie nas na tereny należące dzisiaj do Polski. Spodziewam się naprawdę pięknych, zapierających dech w piersiach widoków, z których znany jest silnik Frostbite.

REKLAMA

Po cichu liczę również na niespodziankę w Gwiezdnowojennych klimatach. Nie jest żadną tajemnicą, że EA od dłuższego czasu finansuje prace nad tytułem akcji dla jednego gracza, w którym dostaniemy powalającą warstwę wideo oraz niezwykle filmową kampanię. Być może czas na pierwszy zwiastun z fragmentem rozgrywki? Jako gracz konsolowy, naprawdę nie obraziłbym się również na konwersję Star Wars: The Old Republic dla PlayStation 4 oraz Xboksa One. Skoro udało się to grom Neverwinter, DC Universe Online czy The Elder Scrolls Online, nie ma rzeczy niemożliwych.

EA Play rozpoczyna już dzisiaj (sobota 10 czerwca) o 21:00 polskiego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA