REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

HTC rozdaje akcesoria warte 2000 zł przy zakupie HTC U11. Warunek - trzeba się spieszyć

HTC wytoczyło ciężkie działa, by skłonić konsumentów do nabycia nowego, flagowego HTC U11 w przedsprzedaży. Jeśli zamówisz smartfon przedpremierowo, dostaniesz bonusy warte… 2000 zł! I to jakie bonusy.

18.05.2017
10:43
HTC U11 już dostępny w przedsprzedaży! Z bonusami wartymi 2000 zł
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego miałbyś kupić telefon, nim trafi on na półki – HTC to kolejna firma, która ma doskonałą odpowiedź na to pytanie. Producenci smartfonów ostatnio rozpieszczają konsumentów kupujących ich flagowe urządzenia, dorzucając do przedpremierowego zamówienia bonusy, które normalnie kosztowałyby górę pieniędzy.

Jednak tak obfitego bonusu, jak ten od HTC, dawno nie widzieliśmy.

Kupując HTC U11 w przedsprzedaży otrzymasz zestaw akcesoriów fitness wart 2000 zł!

Zamawiając przedpremierowo HTC U11 u operatorów Orange, Play, Plus i T-Mobile lub (niebawem) w sklepie Euro RTV AGD, otrzymasz zestaw Connected Fitness System UA Healthbox od firmy Under Armour.

HTC U11 przedsprzedaż class="wp-image-565232"

Zestaw składa się z czterech elementów: Opaski UA Band, pulsometru UA Heart Rate, dedykowanej wagi oraz aplikacji UA Record, która analizuje zebrane przez pozostałe urządzenia dane oraz udziela wskazówek dotyczących osiągania celów.

HTC U11 kosztuje 3249 zł, co zdecydowanie nie jest niską ceną, ale to kwota porównywalna z cenami flagowców konkurencji. A nowy smartfon Tajwańczyków zdecydowanie jest jej wart.

HTC U11 w przedsprzedaży – czy warto?

Na to pytanie starał się już odpowiedzieć Karol Kopańko, który spędził z U11 kilka ostatnich dni. Więcej informacji znajdziecie w jego materiale tekstowym lub w poniższym wideo:

Z mojej perspektywy HTC U11 spokojnie broni się w starciu z rywalami, a pod niektórymi względami wręcz ich wyprzedza. Dostajemy pięknie opakowaną kombinację wydajności, najlepszego aparatu na rynku (zdaniem DxO Mark) i innowacyjnych funkcji, jak ściskanie krawędzi Edge Sense.

REKLAMA

Przedsprzedaż potrwa tylko do 26 maja, więc trzeba się spieszyć, by zgarnąć warte 2000 zł fitnessowe bonusy. Znając życie, liczba egzemplarzy w ofercie przedsprzedażowej będzie ograniczona.

Ci, którzy zakupią HTC U11 w przedsprzedaży, otrzymają swoje smartfony już na początku czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA