REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Co za oferta! Przed świętami PlayStation 4 Slim 1 TB kupisz za mniej niż 1000 zł

Dopiero co Szymon Radzewicz pisał o obniżce ceny konsoli PlayStation 4 Slim 500 GB do poziomu 999 zł, a na rynku pojawiła się już lepsza oferta! Znajdziecie ją w sklepach Biedronka.

20.12.2016
18:50
Playstation 4 Slim kosztuje mniej niż 1000 zł.
REKLAMA
REKLAMA

Swoją ofertę na konsolę PlayStation 4 popularna sieć sklepów przedstawiła ponad tydzień temu. Wówczas za ten sam sprzęt z dołączoną jedną grą trzeba było zapłacić 1149 zł. Ze względu na działania konkurencji, Biedronka zdecydowała się jednak poprawić swoją ofertę i od 21 do 24 grudnia będzie sprzedawać konsolę PlayStation 4 Slim z dyskiem o pojemności 1 TB za 999 zł.

Czy warto się nią zainteresować? Jak najbardziej. Mniej niż 1000 zł za nowoczesną konsolę do gier z bardzo pojemnym dyskiem to świetna okazja. Uwierzcie, dodatkowe 500 GB robi tu różnicę. Sam do niedawna używałem PlayStation 4 z dyskiem o właśnie takiej pojemności i bardzo szybko brakowało mi na niej miejsca.

Wystarczyło zainstalować kilka większych tytułów, by konsola się zapchała i przy najbliższej okazji poprosiła o skasowanie części gier. Teraz moje PlayStation 4 Pro ma dysk o pojemności 1 TB i ten problem nie istnieje. W końcu mogę trzymać na dysku wszystkie interesujące mnie tytuły i nie zastanawiać się, czy lepiej odpuścić sobie Rise of Tomb Raider, czy może skasować Wiedźmina 3, do którego lubię raz na jakiś czas powrócić.

REKLAMA

Jeżeli chcieliście kupić komuś (lub sobie, też można) PlayStation 4 pod choinkę, jest to jedna z lepszych (lub nawet najlepsza) okazja obecnie dostępna na rynku. Przykład dzisiejszej promocji na Xbox One S pokazuje, że w sieci mogą zdarzyć się naprawdę niezłe okazje, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że internetowe zakupy zostaną dostarczone za późno, dopiero po świętach Bożego Narodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA